משחקים שבלב
Categories
מהתקשורת

עיתון תצפית – על “משחקים שבלב”

המלצה על משחקים שבלב – עיתון תצפית

פרויקט מיוחד: הדבר הטוב הבא…

זהבה סולימני -תצפית 29.8.09

סקרנים לדעת מי הוא הנגן של ליאור נרקיס? רוצים לדעת מיהו אחד העורכים בערוץ 2?ידעתם שהרכב מנצח בין שילוב של שדרות ונתיבות הצמיח להקת נגנים מוכשרת? שמעתם על דיג’י שייצג אותנו בכבוד בחו”ל ואף זכה במקומות נכבדים? חשבתם פעם שהמצב הביטחוני בשדרות יניב משחקים המטפלים בטראומות?.אלה הם רק חלק מרשימת המצליחים והמוכשרים של אזורנו. תקראו עליהם והכירו אותם מקרוב, השגרירים של האזור…

פיתחה משחקים המטפלים בטראומות- טל זכרין

טל תושבת שדרות עובדת בתחום הטראומה בבתי הספר בעיר וישובי עוטף עזה. בעקבות המצב הביטחוני באזור,והחשיפה של רבים ובעיקר ילדים למצבי טראומה,פיתחה טל 12 משחקים טיפוליים,משחקי תקשורת במטרה לעזור לילדים להירפא מטראומות שונות.

על המקצוע: “קודם כל חשוב לציין כי המשחקים האלה התפתחו כתוצאה מהמצב הביטחוני בעיר אבל נכון להיום הם לא מטפלים רק בנפגעי חרדה אלא בכל נושאי הטראומה. בנוסף הייתי רוצה לומר כי הדרך לבחירה דווקא במשחקים כסוג של ריפוי היא ,משום שבאמצעות המשחק יש טשטוש של גבולות בין המטפל למטופל ,ורק כך הילד מרגיש שמדברים איתו בשפה המוכרת לו”.

על התהילה: “נכון להיום המשחקים קיבלו הפצה ברחבי הארץ. בהרצליה לדוגמה העירייה רכשה לכל בתי הספר את המשחקים הנ”ל וחלק גדול מהעובדים הסוציאליים והמטפלות כבר עובדות עם הילדים. כמו כן 3 משחקים תורגמו לאנגלית והופצו בעולם, אני חושבת שהדרך הזו לעזור היא התהילה בפני עצמה.

איחול לשנה החדשה: “מאחלת לכולם שקט וביטחון ושהעבודה תמשיך ותהדהד משדרות לכול הארץ”

טיפי עיצוב ובניית אתרים
error: תוכן האתר מוגן !!
דילוג לתוכן