משחקים שבלב
Categories
ללא קטגוריה

שירות לקוחות משלוחים והחזרות משחקים שבלב

שירות לקוחות משלוחים והחזרות משחקים שבלב

באתר משחקים שבלב קיימות שתי אפשרויות אספקה לכל מוצר: איסוף עצמי או אספקת המוצר עד לפתח הבית באמצעות חברת שליחות חיצונית.

איסוף עצמי

ניתן לאסוף את ההזמנה באופן עצמי וללא עלות מהמחסן הלוגיסטי. בתיאום מראש בלבד. כתובת: הנורית 2 שדרות.

משלוחים

זמן אספקה סביר של שליחות עד הבית הינו עד 5 ימי עסקים למחרת יום התשלום. בד״כ האספקה מתבצעת לאחר יום עסקים אחד בלבד ולרוב חברת השליחויות עומדת ביעד הזמן הסביר, אך יחד עם זאת מדובר בשירות חיצוני וייתכנו עיכובים מעבר לזמן הנקוב. עלות שליח עד הבית- 29 ש”ח למשחק אחד. 39 שח מעל משחק אחד. עד 5 ימי עסקים לאזורים סטנדרטיים.

* ייתכנו עיכובים בהגעת השליח במידה ומדובר ביישובים מרוחקים: יישובי הערבה, יישובים מעבר לקו הירוק ואזור רמת הגולן. ביישובים אלה אין באפשרותנו להתחייב להגעת השליח עד 5 ימי עסקים.
* השליח ייצור עמכם קשר טלפוני על מנת לתאם את הגעתו, לכן מומלץ להיות זמינים לאחר ההזמנה באתר. על כן כדאי לבחור כתובת נוחה לקבלת המשלוח

הלקוח מתחייב לקבל/לאסוף את המוצרים תוך 14 ימי עסקים מיום ההודעה הראשונה מחברת השליחויות על מועד האספקה.

 

לבירורים נוספים יש לפנות למחלקת שרות לקוחות במייל: levgame.m@gmail.com  או במספר טלפון: 077-4408080

 

החלפות מוצרים, החזרת וביטול עסקה:

ניתן להחליף מוצרים כל עוד הם ארוזים באריזתם המקורית, לא נפתחו כלל ולא נעשה בהם שימוש. החלפת מוצרים יכולה להתבצע באופן עצמאי או באמצעות תשלום נוסף לשליחות.

ניתן לבטל את רכישת המוצרים בתוך 14 (ארבעה עשר) ימים מיום ביצוע העסקה.

ביטול עסקה טרם הוצאת המשלוח תחוייב ב5% מעלות הרכישה למטרת כיסוי הוצאות טיפול.

ביטול עסקה לאחר הוצאת המשלוח, תחוייב ב10% מעלות הרכישה למטרת כיסוי הוצאות טיפול ובעלות דמי משלוח כפולים (משלוח ללקוח וגוביינא חזרה למשחקים שבלב). *** ביטול עסקה, לאחר שיצא המשלוח מותנה בהחזרת המוצר בשלמותו ובאריזתו המקורית.

ניתן להחזיר מוצרים פיזית למשרדי משחקים שבלב, או לשלוח אותם באמצעות דואר שליחים או עם כל חברת שליחויות אחרת. למען הסר ספק, אין המשרד מקבל מוצרים להחזרה או החלפה בדואר רגיל או בדואר רשום.

 

 

לבירורים נוספים יש לפנות למחלקת שרות לקוחות במייל: levgame.m@gmail.com  או במספר טלפון: 077-4408080

 

 

טיפי עיצוב ובניית אתרים
error: תוכן האתר מוגן !!
דילוג לתוכן