קלפי משחקי הכוחות קלף משחקי הכוחות בלה בלייכר ערכת קלפי משחקי הכוחות

משחקי הכוחות – עשרים ושניים כוחות להצלחה

159

מהם הכוחות שגורמים לאנשים מסוימים להצלחה, ואילו כוחות אחראים לבריאות פיזית או חוסן נפשי ?

אילו כוחות גורמים אנשים לזוגיות מאושרת וארוכת שנים ?

מה הם הכוחות הפנימיים עומדים בבסיס המימוש העצמי וההצלחה של אנשים כמו ביל גייטס, סטיב ג’ובס, איינשטיין, נפוליאון או קליאופטרה?

מהם הכוחות שמסייעים בשימור ושיפור מערכות יחסים ?

אילו כוחות פנימיים גורמים לנו להתעצם, לעבור תקופות קשות, לחוש חוזק פנימי, לחוות שמחה וסיפוק?

עד כמה יש בכם כוח ריפוי, הכלה ואיזון ?

כמה כוח שיתוף, תכנון, גמישות ונתינה יש לכם ?

זה הזמן לגלות ולשנות!

כמות

תיאור

משחקי הכוחות – עשרים ושניים כוחות להצלחה

משחקי הכוחות – עשרים ושניים כוחות להצלחה יסייעו לכם לגלות את הכוחות המצויים בכם ובסביבתכם- במשפחה, בזוגיות, בעבודתכם, עם חברים, ביחסים או בארגונים. זהו סט כלים לפיתוח הכוחות שבכם, לזהות את מפת הכוחות, את נקודות החולשה או העוצמה בכל כוח ולהבין אילו כוחות גורמים לקונפליקטים ואילו כוחות עשויים לסייע לכם לפתור אותם. השיטה והספר מאפשרים לכל אחד לגלות, ליצור ולנהל את הכוחות הגלויים או הנסתרים המצויים בנו או בסביבה הארגונית והחברתית בה אנו עובדים.

קלפי הכוחות עוסקים ב-22 הכוחות החשובים לכל אדם וארגון על מנת ליצור לעצמו הצלחה במגוון רבדים ומפרטת את מגוון הכוחות המהווים את סוד ההצלחה של אנשים רבים ומוכרים- את רכיבי המפתח הסודיים במתכון לשמחה, בריאות והצלחה. ערכת קלפים ייחודית ומפתיעה המכילה 40 קלפי כוחות מסוגים שונים עם חוברת הנחיות למשחקים חוויתיים מגוונים. הערכה מזמנת שעות רבות של הנאה ומשחק ומעניקה השראה, רעיונות וחומר למחשבה

משחקי הכוחות מציעה הדרכה מעשית, כלי אבחון מהירים וידידותיים למשתמש, הנחיות להעצמה ושינוי ומפות כוח ייחודיות שבאמצעותן כל אחד יכול לנתח את מערך הכוחות בתחומי חיים שונים. כמו כן, בשיטה מגוון עזרים שימושיים ומהנים – הקוראים מוזמנים לשחק משחק של תחזיות בהן יוכלו לבחון אילו כוחות מצויים בחייהם, לאן יובילו אותם כוחות אלו ואילו כוחות עליהם בכדי לנבא וליצור לעצמם הצלחה.

השיטה מבוססת על מידע ומחקרים בתחום הפסיכולוגיה, האימון (קואצ’ינג), הייעוץ הארגוני והניהול ומשלבת במקביל מחקר מקיף וידע רב המצוי בחוכמת הארכיטיפים העתיקים של יונג ובקלפי הטארוט וכן בארכיטיפיים מודרניים- האמוטיקונים ה”מפורסמים” (ריגשונים). השיטה משלבת ידע מעולם הפסיכולוגיה והאימון, בשילוב עולם המיסטיקה והרוח. כל זאת מתוך מטרה להעצים את המאומן ולקדמו לעבר הגשמת מטרות חייו באופן מיטיב.

 משחקי הכוחות – עשרים ושניים כוחות להצלחה פותח על ידי בלה בלייכר ולביא סיגמן.
 

מידע נוסף

פותח ע"י

בלה בלייכר

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “משחקי הכוחות – עשרים ושניים כוחות להצלחה”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *