קלפי משחקי הכוחות
קלף משחקי הכוחות
בלה בלייכר
משחקי הכוחות
ערכת קלפי משחקי הכוחות
משחקי הכוחות
קלפי משחקי הכוחות
קלף משחקי הכוחות
בלה בלייכר
משחקי הכוחות
ערכת קלפי משחקי הכוחות
משחקי הכוחות
Full Screen

משחקי הכוחות – עשרים ושניים כוחות להצלחה

159

מהם הכוחות שגורמים לאנשים מסוימים להצלחה, ואילו כוחות אחראים לבריאות פיזית או חוסן נפשי ?

מה הם הכוחות הפנימיים עומדים בבסיס המימוש העצמי וההצלחה?

מהם הכוחות שמסייעים בשימור ושיפור מערכות יחסים ?

אילו כוחות פנימיים גורמים לנו להתעצם, לעבור תקופות קשות, לחוש חוזק פנימי, לחוות שמחה וסיפוק?

המלאי אזל

קטגוריה:

תיאור

משחקי הכוחות – עשרים ושניים כוחות להצלחה

משחקי הכוחות – עשרים ושניים כוחות להצלחה יסייעו לכם לגלות את הכוחות המצויים בכם ובסביבתכם: במשפחה, בזוגיות, בעבודתכם, עם חברים, ביחסים או בארגונים. זהו סט כלים לפיתוח הכוחות שבכם, לזהות את מפת הכוחות, את נקודות החולשה או העוצמה בכל כוח ולהבין אילו כוחות גורמים לקונפליקטים ואילו כוחות עשויים לסייע לכם לפתור אותם. השיטה והספר מאפשרים לכל אחד לגלות, ליצור ולנהל את הכוחות הגלויים או הנסתרים המצויים בנו או בסביבה הארגונית והחברתית בה אנו עובדים.

קלפי הכוחות עוסקים בעשרים ושניים הכוחות החשובים לכל אדם וארגון על מנת ליצור לעצמם הצלחה במגוון רבדים ומפרטת את מגוון הכוחות המהווים את סוד ההצלחה של אנשים רבים ומוכרים, כלומר את רכיבי המפתח הסודיים במתכון לשמחה, בריאות והצלחה. ערכת קלפים זו היא ייחודית ומפתיעה והיא מכילה ארבעים קלפי כוחות מסוגים שונים עם חוברת הנחיות למשחקים חוויתיים מגוונים. הערכה משחקי הכוחות – עשרים ושניים כוחות להצלחה מזמנת שעות רבות של הנאה ומשחק ומעניקה השראה, רעיונות וחומר למחשבה

משחקי הכוחות – עשרים ושניים כוחות להצלחה היא ערכת קלפים המציעה הדרכה מעשית, כלי אבחון מהיר וידידותי למשתמש מהשורה, למאמנים, מנחי קבוצות ומטפלים, הערכה כוללת הנחיות להעצמה ושינוי ומפות כוח ייחודיות שבאמצעותן כל אחד יכול לנתח את מערך הכוחות בתחומי חיים שונים. כמו כן, בשיטה מגוון עזרים שימושיים ומהנים – הקוראים מוזמנים לשחק משחק של תחזיות בהן יוכלו לבחון אילו כוחות מצויים בחייהם, לאן יובילו אותם כוחות אלו ואילו כוחות עליהם בכדי לנבא וליצור לעצמם הצלחה.

השיטה מבוססת על מידע ומחקרים בתחום הפסיכולוגיה, האימון (קואצ’ינג), הייעוץ הארגוני והניהול ומשלבת במקביל מחקר מקיף וידע רב המצוי בחוכמת הארכיטיפים העתיקים של יונג ובקלפי הטארוט וכן בארכיטיפיים מודרניים- האמוטיקונים ה”מפורסמים” (ריגשונים). השיטה משלבת בין ידע מעולם הפסיכולוגיה והאימון, בשילוב עולם המיסטיקה והרוח. כל זאת מתוך מטרה להעצים את המאומן ולקדמו לעבר הגשמת מטרות חייו באופן מיטיב.

משחקי הכוחות – עשרים ושניים כוחות להצלחה פותח על ידי בלה בלייכר ולביא סיגמן. משחקים נוספים לזוגות

מידע נוסף

משקל 1 kg
פותח ע"י

בלה בלייכר