רפלקציה Reflections انعكاس
Kathy Watad
רפלקציה Reflections انعكاس
רפלקציה Reflections انعكاس
Kathy Watad
רפלקציה Reflections انعكاس
Full Screen

רפלקציה Reflections انعكاس

219

קלפים מאויירים של תמונות מהטבע העוזרים לנו לתאר את רגשותינו ולשקף חוויות במצבים ותחנות שונות.

תיאור

רפלקציה Reflections انعكاس

רפלקציה Reflections انعكاس הם קלפים מאויירים של תמונות מהטבע העוזרים לנו לתאר את רגשותינו ולשקף חוויות במצבים ותחנות שונות, התחלות, פרידות, גדילה, התפתחות ועוד.

ערכת הקלפים רפלקציה Reflections انعكاس כוללת תמונות עשירות של מגוון עצים, שונים ומגוונים. הקלפים עוזרים למשתתף לראות את עצמו מזווית ראיה חדשה ואחרת, לראות איך הוא נתפס בעיני עצמו בנושאים כמו הקריירה, המשפחה, האישיות וזאת על ידי התאמת דמותו של העץ שהוא בחר ומה הוא משקף ומספר לו על עצמו, תכונות, אנרגיות, תשוקה ותפקידים. ערכת הקלפים רפלקציה כתובה בשפה הערבית ומתאימה לאנשי טיפול, מנחי קבוצות וכל אדם הרוצה להעשיר את מיומנותיו לחבור אל עולמו הפנימי.

انعكاس

تعرض صور غنية لأشجار متنوعة جدا، مختلفة وجذابة. تساعد المشارك لرؤية لذاته في مرحلة عمرية، مهنية و شخصية مختلفة وذلك من خلال التماثل مع صورة الشجرة التي اختارها وما تعكسه وتقوله عنه: عن إنتاجه، صفاته، طاقاته ,شغفه وأدواره.

ערכת הקלפים רפלקציה Reflections انعكاس פותחה ע״י ד״ר קטי אתד

רפלקציה היא אחד מיעדי ההוראה וההערכה. כדי להשיג את המטרה שהיא פיתוח לומד עצמאי, חשוב לפתח את היכולת המֶטה-קוגניטיבית של הלומד. מֶטה-קוגניציה מתייחסת ליכולת של הפרט לחשוב על החשיבה שלו ולנווט את התהליכים הקוגניטיביים שלו. חשוב לציין כי רפלקציה וחשיבה אינן בהכרח אותו הדבר. רפלקציה היא סוג מסוים של חשיבה, השונה מתהליכי חשיבה אחרים: היא כוללת חמישה מרכיבים חיוניים, המאפשרים את תהליך החשיבה הרפלקטיבי: מחשבות ומעשים, תהליכי חיזרור מחקריים, ביקורתיים ועמוקים, מסגרת עקרונות, ראייה של שינוי, הפרט.

למשחקים טיפוליים נוספים בערבית

מידע נוסף

משקל 1 kg