קסם של דמיון דיסק דמיון מודרך לילדים

59 53

מבצע!

דיסק המאגד בתוכו 7 הדרכות המיועדות לעזור לילדים ברמה הרגשית, מחשבתית והתנהגותית.

מומלץ לכל ילד ובמיוחד לילדים עם קשיי קשב וריכוז ובעיות רגשיות התנהגותיות.

המלאי אזל

תיאור

קסם של דמיון דיסק דמיון מודרך לילדים

קסם של דמיון דיסק דמיון מודרך לילדים הוא דיסק קסום לשינה שלווה ומתוקה. “קסם של דמיון” הוא דיסק המאגד בתוכו 7 הדרכות המיועדות לעזור לילדים ברמה הרגשית, מחשבתית והתנהגותית.

באמצעות הקשבה למוסיקה נעימה והדרכה קולית אשר מובילה למסעות קסומים בדמיון, נפתחת דלת ומתהווה תהליך חיובי של צמיחה. חיזוק משאבים כגון: ביטחון עצמי, שקט ורגיעה, אהבה, שחרור רגשות שלילים והעצמת יכולות של קבלה ונתינה.

דמיון מודרך היא שיטה ייחודית, עוצמתית ונעימה. בה נעשה שימוש בעולם הדמיון והדימויים על מנת להשפיע על תהליכים רגשיים, מחשבתיים והתנהגותיים. דמיון מודרך מושתת על קשרי הגומלין בין הגוף לנפש ועל העובדה שהדימוי הוא שפה שאותה הגוף והנפש מבינים, ועל עבודה עם דימויים ספציפיים שישמשו ככלי ליצירת מציאות (מחשבה יוצרת מציאות).

הילדים של היום חיים בעולם טכנולוגי מתקדם בו הם מחוברים זמן ארוך לאורך היממה למסכי האייפד, אייפון והמחשב. טכנולוגיה זו היא אחד הגורמים לפגיעה ביכולת ההקשבה וההתמודדות במצבים רגשיים. נפגעת גם היכולת למצוא פתרונות יצירתיים למצבים שונים בהווה ולעתיד.

בנוסף, מרבית הילדים לא יודעים להביע במילים את הרגש אותו הם חווים (אני מקנא, אני מתוסכל, ועוד), הסביבה הבוגרת לא תמיד מבינה מה עובר על הילד או/וגם כיצד לעזור לו. רגשות כגון תסכול וכעס יכולים להוביל להתרחקות, ניתוק, חוסר אונים, תחושת כישלון ואלימות (שלצערי הולכת וגוברת) הן מצד הילדים והן מצד ההורים.  קסם של דמיון – דמיון מודרך לילדים מאפשר להורים, אנשי חינוך ומקצוע, לפתוח בפני הילדים כלים לחיים ודרך התמודדות חדשה.

מהו דמיון מודרך?

דמיון מודרך הוא תקשורת עם התת-מודע, המתנהלת במצב של מודעות רגועה ונינוחה. מודעות זו היא המאפשרת את התקשורת עם התת מודע. בעזרת עולם הדמיון אפשר לשנות דפוסים שאין לנו צורך בהם יותר והם מהווים מכשולים לא מודעים להשגת המטרות בהווה ובעתיד. כדי שהשפעת הדמיון תהיה עוצמתית ככל האפשר, חשוב ליצור תיאור מפורט ביותר, כלומר לדמות את המראות בצבעים עזים, לשמוע את הקולות, להרגיש את תחושות הגוף ואפילו לחוות את הרגשות בצורה עזה ככל האפשר. טכניקות דמיון מודרך מאפשרות לרתום את החשיבה לכיוון הרצוי. תרגול הטכניקה הזו מכין את הגוף ואת הנפש להשגת הפוטנציאל הגלום בהם.

דיסקים נוספים לדמיון מודרך לילדים

מידע נוסף

משקל 1 kg
מתאים לגילאים

4 ומעלה

פיתוח המוצר

מירב עזרן אלישקביץ
NLP Master Practitioner, מנחה בדמיון מודרך
מפתחת גישת M