מה לעשות כשהמוח שלך נתקע – ספר טיפולי
מה לעשות כשהמוח שלך נתקע – ספר טיפולי
מה לעשות כשהמוח שלך נתקע – ספר טיפולי
מה לעשות כשהמוח שלך נתקע – ספר טיפולי
Full Screen

מה לעשות כשהמוח שלך נתקע ספר טיפולי

119

אם קשה לך להרגיש בטוח או בטוחה בעצמך בגלל מחשבות מסוימות שנתקעו,

הספר הזה מומלץ מאוד בשבילך.

מה לעשות כשהמוח שלך נתקע הוא ספר טיפולי שמנחה ילדים והורים

בטכניקות קוגנטיביות התנהגותיות שמותאמות לטיפול בהפרעה טורדנית – כפייתית: OCD.

המלאי אזל

למה לקוחות קונים אצלנו?

  • ‏קנייה מאובטחת ושירות לקוחות מקצועי
  • מוניטין וניסיון של מעל 20 שנה
  • שירות משלוחים לכל הארץ
מוצרים איכותיים
משלוח מהיר
תשלום מאובטח

יש לך חברים שאוהבים לשחק? שתפ/י

קניה בטוחה

מה לעשות כשהמוח שלך נתקע ספר טיפולי

מה לעשות כשהמוח שלך נתקע ספר טיפולי הוא ספר שמנחה ילדים והורים בטכניקות קוגנטיביות – התנהגותיות שמותאמות לטיפול בהפרעה טורדנית – כפייתית: OCD.
ספר זה עוזר לילדים להפוך בדמיונם לחוקרי על, שיכולים לזהות את התעלולים של ה OCD ולהגיב בצורה הטובה ביותר. הספר משלב דוגמאות מעניינות, פעילויות והנחיות מפורטות, שעוזרות לילדים להתאמן במיומנויות הנדרשות כדי להשתחרר מהמחשבות שנדבקות ומהדחפים שמציקים בהפרעה הטורדנית – כפייתית.

הספר מה לעשות כשהמוח שלך נתקע מלמד, מקדם, משפיע ומעצים את יכולותיהם של ילדים ומעודד לחתור לשינוי בחייהם ולמעשה לבחור לחיות חיים מאושרים יותר.

מה לעשות כשהמוח שלך נתקע ספר טיפולי הוא ספר ראשון מתוך סידרה של שמונה ספרי עזרה עצמית, שנכתבו ופורסמו על ידי ה APA- American Psychological Association ותורגמו ע”י המרכז לוייסות רגשי. הספר נותן מענה לילדים, הורים ומטפלים שמתמודדים עם הפרעה טורדנית כפייתית: OCD, וזאת באמצעות שילוב טכניקות מהגל השני והשלישי בטיפול התנהגותי קוגניטיבי בדרך ידידותית ומהנה.

הידעתם שלאנשים יש מערכת מיון במוח ששומרת עליו שלא יתבלבל בגלל מחשבות מיותרות? לפעמים מערכת המיון הזו מתקלקלת והמוח מתמלא במחשבות שממשמציקות לילדים. אם זה קרה לך, “מה לעשות כשהמוח שלך נתקע” מנחה ילדים והורים בטכניקות קוגנטיביות – התנהגותיות שמותאמות לטיפול בהפרעה טורדנית – כפייתית: OCD. ספר אינטראקטיבי זה עוזר לילדים להפוך לחוקרי על, שיכולים לזהות את התעלולים של ה OCD ולהגיב בצורה הטובה ביותר. הספר משלב דוגמאות מעניינות, פעילויות להנחיות מפורטות, שעוזרות לילדים להתאמן במיומנויות הנדרשות כדי להשתחרר מהמחשבות ה”נדבקות” ומהדחפים של ההפרעה הטורדנית – כפייתית ולחיות חיים מאושרים יותר. הספר מלמד, מקדם, משפיע ומעצים ילדים לחתור לשינוי בחייהם”.

הפרעה טורדנית כפייתית OCD 

מתאפיינת במחשבות פולשניות וטורדניות, וכן בביצוע פעולות טקסיות שוב ושוב במטרה לגרש את המחשבות הבלתי-רצוניות. הסובלים מההפרעה מדווחים כי המחשבות הטורדניות גורמות להם חרדה, והם מסוגלים רק בקושי להסיח את הדעת מהן. הפעולות הטקסיות מפחיתות את החרדה, אולם לזמן קצר, והן גורמות סבל וטרחה כשלעצמן. הימנעות מהפעולות הטקסיות מעצימה מאוד את תחושת החרדה ויוצרת תחושת דיכאון.

הפרעה טורדנית כפייתית של גיל ההתבגרות היא הפרעה המתבטאת בדימויים או דחפים החוזרים ונשנים או נמשכים בעקביות וגורמים לחרדה. החרדה גוררת בעקבותיה התנהגויות או פעולות החוזרות על עצמן, מכוונות למטרה, המבוצעות לפי כללים או על פי נוהל טקסי בתגובה לטורדנות. הפעולות חמורות דיין כדי לגזול זמן, כלומר, הן מעסיקות את האדם יותר משעה ביום, או גורמות ללחץ ניכר או נזק משמעותי. בנוסף, בנקודת זמן מסוימת במהלך ההפרעה, האדם מזהה שהאובססיות או ההתנהגויות הכפייתיות הן מוגזמות ובלתי הגיוניות. לקרוא עוד על הפרעה טורדנית-כפייתית OCD.  

לספרים טיפוליים נוספים

משקל 1 kg
שפה

שם המפתח/ת

שלי זאנטקרן