מה לעשות כשאתם דואגים יותר מדי
מה לעשות כשאתם דואגים יותר מדי
מה לעשות כשאתם דואגים יותר מדי
מה לעשות כשאתם דואגים יותר מדי
מה לעשות כשאתם דואגים יותר מדי
מה לעשות כשאתם דואגים יותר מדי
Full Screen

מה לעשות כשאתם דואגים יותר מדי

119

האם אתם יודעים שדאגות הן כמו עגבניות?

רק שאי אפשר לאכול דאגות, אבל בהחלט אפשר לעזור להן לגדול,

על ידי כך שמשקיעים בהן זמן ומתייחסים אליהן.

אם הדאגות גדלו עד כדי כך שהן מטרידות אתכם כמעט בכל יום,

הספר מה לעשות כשאתם דואגים יותר מדי מומלץ בדיוק עבורכם.

המלאי אזל

למה לקוחות קונים אצלנו?

  • ‏קנייה מאובטחת ושירות לקוחות מקצועי
  • מוניטין וניסיון של מעל 20 שנה
  • שירות משלוחים לכל הארץ
מוצרים איכותיים
משלוח מהיר
תשלום מאובטח

יש לך חברים שאוהבים לשחק? שתפ/י

קניה בטוחה

מה לעשות כשאתם דואגים יותר מדי

מה לעשות כשאתם דואגים יותר מדי הוא ספר טיפולי לעבודה עם נושא החרדות בקרב ילדים. זהו מדריך למטפלים, הורים וילדים באמצעות טכניקות המבוססות על הגישה ההתנהגותית קוגניטיבית לטיפול בבעיות חרדה. הספר כתוב בשפה ברורה, עם הנחיות, שלב אחרי שלב כיצד להתמודד עם החרדות של הילדים בגילאים השונים.

האם אתם יודעים שדאגות הן כמו עגבניות? רק שאי אפשר לאכול דאגות, אבל בהחלט אפשר לעזור להן לגדול, על ידי כך שמשקיעים בהן זמן ומתייחסים אליהן. אם הדאגות גדלו עד כדי כך שהן מטרידות אתכם כמעט בכל יום, הספר מה לעשות כשאתם דואגים יותר מדי מומלץ עבורכם.

מדריך זה מיועד להורים, מטפלים וילדים שתחום החרדה והפחדים מעסיק אותם. הספר מבוסס על הגישה ההתנהגותית קוגניטיבית ונכתב על ידי דוקטור דואן הובנר, פסיכולוגית קליגנית מומחית בטיפול בילדים והורים. הספר תורגם לעברית על ידי שלי זאנקרן.

פחדים וחרדות בקרב ילדים

חרדה היא ביטוי פסיכולוגי או פיזיולוגי לתחושה של אי שקט, הנגרמת בשל מתח ודאגה מסכנות ואיומים, ממשיים או דמיוניים. ילדים רבים חווים פחד תואם לגיל ולשלב ההתפתחותי בו הם נמצאים, אך במקרים מסויימים גם פחדים וחרדות בקרב ילדים עלולים לקבל ביטוי קיצוני, לפגוע בשגרת החיים ולהפריע לתפקוד הילד.

הפחד הוא רגש טבעי ותגובת הפחד נחוצה לשמירה על ההשרדות שלנו. מנגנון תגובת החרדה מפעילה את הבריחה או הלחימה שלנו מול סכנה אמיתית או נתפסת. יחד עם זאת, ישנם מצבים רבים בהם מנגנון הפחד מתחיל לפעול במצבים בהם הוא מיותר, כמו למשל באמצע שיעור בכיתה או מול עימות עם חבר. מצבים אלה מעוררים תגובות לא נעימות שעלולות לגרום לסבל.

ביטויים אופייניים לחרדה בקרב ילדים:

ביטויים גופניים: קוצר נשימה, דופק מהיר, מחנק, כאבי ראש, סחרחורת, כאבי בטן, בחילות וקשיים בשינה.

ביטויים מחשבתיים: קשיי קשב וריכוז, קשיי זיכרון, מחשבות דאגה בנוגע לדברים שליליים שעלולים לקרות לילד או לקרובים אליו, מחשבות טורדניות.

ביטויים רגשיים: תחושת מצוקה, פחד, ייאוש, חוסר אונים או דאגה.

ביטויים התנהגותיים: מיחושים גופניים שאין להם הסבר פיזיולוגי, היצמדות להורים, חוסר רצון לישון לבד בחדר, עיסוק רב בשאלות על העתיד, חזרה על פעולות מסוימות, הימנעות מללכת לחוגים ולפעילויות מחוץ לבית.

משקל 1 kg
שפה

שם המפתח/ת

שלי זאנטקרן