כרית ישיבה עם זיזים לקשב וריכוז

129

מאפשרת ישיבה רגועה ולאורך זמן מכיוון שהזיזים מעניקים תחושה של ישיבה בתנועה מבלי שהכיסא יזוז.
הכרית ניתנת לניפוח ואפשר להוסיף או להפחית את האוויר שבתוכה לצורך התאמה אישית לילד עצמו.
קוטר הכרית ישיבה עם זיזים לילדים עם הפרעת קשב וריכוז: 33 ס”מ

כמות

תיאור

כרית ישיבה עם זיזים לקשב וריכוז

כרית ישיבה עם זיזים לקשב וריכוז מאפשרת ישיבה רגועה ולאורך זמן מכיוון שהזיזים מעניקים תחושה של ישיבה בתנועה, כמעט כמו על כדור פיזיו וזאת מבלי שהכיסא יזוז. הישיבה על הכרית גם מעודדת ישיבה זקופה ותומכת ביציבה נכונה של תנוחת הגוף בישיבה. בנוסף אפשר להניח את הכרית על הרצפה לצורך תנועתיות לרגליים בישיבה על כיסא או לתרגל עליה בעמידה תרגילי שיווי משקל וגמישות. מתאימה גם לישיבה על הריצפה. כרית ישיבה עם זיזים לילדים עם הפרעת קשב וריכוז מיועדת גם לשיפור מיומנויות איזון הגוף ותרגילי יציבה תוך ביצוע תרגילי ספורט שונים.

הכרית ניתנת לניפוח ואפשר להוסיף או להפחית את האוויר שבתוכה לצורך התאמה אישית לילד עצמו.
קוטר הכרית ישיבה עם זיזים לילדים עם הפרעת קשב וריכוז: 33 ס”מ

הקשר בין קשב וריכוז וויסות חושי

הפרעת קשב וריכוז בשילוב היפראקטיביות קשורה לקשיי למידה, הפרעות התנהגות והפרעות בהתפתחות בקרב הילדים.מחקרים מראים כי לקות בויסות החושי נמצאת בבסיס ההפרעה הזו. באמצעות החושים אנחנו מפנימים מידע ודרכו אנו תופסים את העולם סביבנו. כאשר יש הפרעות החושים אלו, לא מתאפשרת אינטגרציה נכונה. הפרעה בויסות החושי חושית, עלולה להשפיע על ההתפתחות ומיומנויות תפקודיות, בהיבט התנהגותי, מוטורי, קוגניטיבי, רגשי או חברתי.

בעלי הפרעת קשב וריכוז ובעלי לקויות למידה עשויים לראות מסורבלות מוטורית, להתקשות לבטא את עצמם, לעקוב אחרי שיחה או המתרחש במהלך משחק ,הדבר משפיעה על טיב המיומנויות החברתיות של אותו ילד. הקשיים האלו משפיעים על בריאותו הרגשי ומאפייני התנהגות של הילד, לרוב נראה ילדים מתוסכלים, עצובים, מתוחים, לעתים עושים רושם של תוקפנים, מבודדים, מופנמים או עוצמתיים מדי .הקשיים מתבטאים גם בהתמודדות המשפחתית ביחסים בין הילד להוריו ואחיו. אותם קשיים משפעים על האיזון של הבית, ומביאים לוויכוחים וכעסים ולמצבים לא נעימים שלפעמים מתרחשים אפילו על בסיס יום יומי.

כרית ישיבה עם זיזים לילדים עם הפרעת קשב וריכוז מיועדת גם לשיפור מיומנויות איזון הגוף ותרגילי יציבה תוך התייחסות לצורך במגע ותנועה באופן שמווסת את הצורך בגירויים חושיים. משחקים נוספים לקשב וריכוז

מידע נוסף

משקל 1 kg

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “כרית ישיבה עם זיזים לקשב וריכוז”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *