טרה פלסט צהוב דרגת קושי נמוכה טרה פלסט שחור - דרגת קושי גבוהה טרה פלסט ירוק דרגת קושי בינונית טרה פלסט ירוק דרגת קושי בינונית טרה פלסט צהוב דרגת קושי נמוכה

טרה פלסט ערכה עם שלוש דרגות קושי

119

ערכה עם שלוש דרגות קושי לחיזוק כף היד והאצבעות ולעבודה על מוטוריקה עדינה.

כוללת שלושה מיכלים מפלסטיק שבכל אחד מהם יש כ57 גר׳ של פלסטלינת סיליקון מאיכות גבוהה

לכל דרגת קושי צבע שונה. צהוב- דרגת קושי נמוכה (רכה), ירוק-דרגת קושי בינונית ושחור-דרגת קושי גבוהה (קשה).

 

כמות

תיאור

טרה פלסט ערכה עם שלוש דרגות קושי

טרה פלסט ערכה עם שלוש דרגות קושי כוללת שלושה מיכלים מפלסטיק, נוחים לפתיחה, שבכל אחד מהם יש כ57 גר׳ של פלסטלינת סיליקון מאיכות גבוהה, לחיזוק כף היד והאצבעות ולעבודה על מוטוריקה עדינה. בכל מיכל ישנה פלסטלינת סיליקון בדרגת קושי שונה, לכל דרגת קושי צבע שונה. צהוב- דרגת קושי נמוכה (רכה), ירוק-דרגת קושי בינונית ושחור-דרגת קושי גבוהה (קשה).

טרה פלסט ערכה עם שלוש דרגות קושי היא מוצר מקורי של המותג CanDo® Theraputty®. טרה פלסט פלסטלינת סיליקון רפואית המיועדת לתרגול ושיפור כוח אחיזה, מיומנויות אחיזה, חיזוק כף היד והאצבעות, חיזוק כף היד לצורך כתיבה נכונה, לעבודה על מוטוריקה עדינה, תחושתיות ותרגול התנגדות.

הטרה פלסט עשויה מחומר מיוחד אלסטי, היא  אינה שמנונית ואינה נמרחת, אינה מלכלכת בכלל, לא משאירה אף סימן על משטח העבודה או על הידיים והיא פשוט חומר קסום שילדים ומבוגרים מתאהבים בו מיד ונהנים לשחק איתו עוד ועוד. הטרה פלסט היא פלסטלינה רפואית המיועדת לריפוי בעיסוק, פיזוטרפיה, ויסות חושי, גנים, בתי ספר ושימוש פרטי. מוצרים נוספים לויסות חושי

טרה פלסט היא גם פתרון לידיים הזקוקות לתעסוקה, מוצר מדליק לילדים עם הפרעת קשב וריכוז והיפראקטיביות, או עם קשיים בויסות חושי. הפלסטלינה מעסיקה את הידיים, מרגיעה ותורמת לריכוז. ילדים יכולים לקחת את הטרה פלסט איתם לכל מקום לכיתה, לטיול, להמתנה במרפאה, היא מגיעה במיכל פלסטיק אטום ונוח לפתיחה.

מטרות השימוש טרה פלסט ערכה עם שלוש דרגות קושי

  • מאפשרת לידלים לתרגל פעילות איכותית וממוקדת בכף היד
  • תורמת לשיקום וחיזוק כף היד
  • מאמנת את שרירי הידיים, תפקוד הידיים ואחיזה יציבה יותר של חפצים
  • פיזיותרפיה בכף היד לאחר פציעה
  • מחזקת את השרירים המפעילים את המוטוריקה העדינה בכף יד

למה חשוב לחזק את שרירי כף היד עם טרה פלסט

שרירי כף היד כוללים למעלה מ-20 שרירים והם אחראיים על פעולות רבות שאנו מבצעים באמצעות כוח האחיזה של כפות הידיים והאצבעות. בעיה בשרירי כף היד עלולה להגביל תנועה בביצוע תרגילים שונים, ובעיקר כאשר יש חולשה של שרירי כופפי או פושטי כף היד, שכן, שריר שנחלש איננו מאפשר לבצע את התנועה. מדובר בדרך כלל על החוליה החלשה בשרשרת התנועתית, ולכן היא מתעייפת מהר יותר מאחרות. במקרים מסוימים, חולשה ברמות שונות של כופפי או פושטי כף היד עלולה בהחלט להביא למצב בו האדם לא יוכל לבצע את התנועה כהלכה, ולעתים, לא יוכל לבצעה כלל. תרגול יומימי עם טרה פלסט יכול לתרום משמעותית לשיפור באופן מהיר ומהנה.

מידע נוסף

משקל 1 kg

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “טרה פלסט ערכה עם שלוש דרגות קושי”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *