קלפי מודעות קלפים טיפוליים סגולה

קלפי תהילות – קלפים להעמקת מודעות עצמית

119

קלפים להעמקת מודעות עצמית מאפשרים לכל אחת ואחד לעצור.

לנשום, להתבונן, אפילו ליהנות מהעצירה.

ולהמשיך הלאה לכיוון שאת בוחרת מתוך התבוננות ולא מתוך נסיעה בזרם.

רבי נחמן מלמד שלא צריך להבין הרבה בשביל הריפוי שיש בתהילים.

לכן, אפשר להשתמש בקלפים “בלי להבין” ובלי להסיק מסקנות.

יש בזה הנאה.

 

המלאי אזל

תיאור

קלפי תהילות – קלפים להעמקת מודעות עצמית

קלפי תהילות – קלפים להעמקת מודעות עצמית מאפשרים לכל אחת ואחד לעצור. לנשום. להתבונן. אפילו ליהנות מהעצירה. ולהמשיך הלאה לכיוון שאת בוחרת מתוך התבוננות ולא מתוך נסיעה בזרם. אפשר גם סתם להרים קלף ולקרוא. לקחת עוד קלף ולהכניס לארנק… שיהיה למזל.

רבי נחמן מלמד שלא צריך להבין הרבה בשביל הריפוי שיש בתהילים. כמו שלא צריך להבין את מרכיבי האקמול כדי לדעת שהוא מרפא.התהילים הם האקמול האולטימטיבי לכל מכאובי הנפש, הרוח והגוף. לכן, אפשר להשתמש בקלפים “בלי להבין” ובלי להסיק מסקנות. גם בזאת יש הנאה.

בחיים אנו מנסות להבין, לנחש ולפרש והנה הזדמנות לתת למשהו אחר לפעול בתוכנו. ואפשר גם: בקבוצות, או לבד.
• כל אחת בוחרת, באופן מקרי, קלף.עם הקלף הנבחר את מנסה לחבר לאירועי היום. לדוגמא יצא מזמור – הצלחה במסחר. ואני ממש לא סוחרת ולא מעוניינת להיות סוחרת. אז אני יכולה לקרוא את המזמור על מישהי אחרת.. ולהתפלל בשבילה. או להתפלל להצלחה במסחר עם ילדי שהפכו להיות “סוחרים ממולחים” כשהם מבקשים ממני משהו…

• לבחור את הקלף עם המזמור הכי נכון למה שאני צריכה ברגע זה. לדוגמא: סגולה לרך הנולד, סגולה לחידוש האהבה (כן גם אהבה צריך לחדש..) לקרוא, או לשים ביומן. (לתהילים יש השפעה גם אם לא קוראים בהם אלא “סתם” שמים מתחת לכרית, בארנק וכו’).

• שואלת שאלה לדוגמא: “האם כדאי לי לקנות את השמלה החדשה? ולוקחת קלף. יצא לי: “סגולה למציאת חן”. נהדר, אני קוראת את המזמור ומחליטה ש… (כאן את יכולה להיות יצירתית..) או יצא לי על אותה שאלה “סגולה לבעיות עיניים”. אני קוראת את המזמור.. קוראת את האותיות הקטנות שבמחיר ומחליטה.. שוב, תני לעצמך את התשובה מתוכך..
ועוד כמה מילים.. או משפטים.

מידע נוסף

משקל 1 kg
מספר משתתפים

טיפול פרטני או קבוצתי

מתאים לגילאים

מתבגרים ומעלה

פותח ע"י

נורית תימסוט

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “קלפי תהילות – קלפים להעמקת מודעות עצמית”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *