המשימה זוגיות – משחק לחיזוק הזוגיות
אורלי לוי משחק זוגיות
DSC_5296
משחק זוגיות
המשימה זוגיות
המשימה זוגיות – משחק לחיזוק הזוגיות
המשימה זוגיות – משחק לחיזוק הזוגיות
אורלי לוי משחק זוגיות
DSC_5296
משחק זוגיות
המשימה זוגיות
המשימה זוגיות – משחק לחיזוק הזוגיות
Full Screen

המשימה זוגיות – משחק ליום האהבה

219

משחק שובר שגרה ומטרתו לחזק את התקשורת בין בני זוג,

לפתוח את השיח לאפיקים חדשים ולרענן את ההתנהלות בקשר.

המשחק חווייתי, הומוריסטי ובו לכל צד יש משימות קטנות ומהנות אשר הופכות את היום יום הזוגי לחוויה של הנאה, קרבה ואהבה.

המלאי אזל

תיאור

המשימה זוגיות – משחק ליום האהבה

המשימה זוגיות – משחק ליום האהבה הוא משחק שובר שגרה ומטרתו לחזק את התקשורת בין בני זוג, לפתוח את השיח לאפיקים חדשים ולרענן את ההתנהלות בקשר. המשחק הינו משחק חווייתי, הומוריסטי ומבוסס על השפה האימונית הפרקטית, שפה בה לכל צד יש משימות קטנות ומהנות אשר הופכות את היום יום הזוגי לחוויה של הנאה, קרבה ואהבה.

המשימה זוגיות – משחק ליום האהבה הוא משחק לבני זוג המאפשר להתקרב, להכיר, להיוצ באינטימיות ולחוות דברים שאולי עוד לא ניסו יחד. אז אם בא לכם לצאת קצת מהשגרה ולחוות את הזוגיות שלכם בדרך אחרת, ייחודית ומהנה, המשחק הזה הוא לגמרי בשבילכם. זה משחק שלא נגמר, תמיד אפשר ליישם את המשימות בדרכים חדשות ויצירתיות, תמיד יש עוד דרכים לפרגן לבני הזוג שלכם.

למה צריך משחק כדי לחזק את הזוגיות?

אהבה היא לא רק מציאת בן זוג מתאים, אלא היכולת ליצור מערכת יחסים טובה. וזוגיות טובה לא נמדדת רק בכמה אהבה וזיקוקים יש בהתחלה, אלא כמה אהבה ועצמה מצליחים בני הזוג לשמר במהלך החיים.

המשימה זוגיות – משחק ליום האהבה הוא משחק המתבל את שגרת הזוגית ולאו דווקא דרך חדר המיטות. למעשה, לא תמיד צריך תהליך אימון או טיפול זוגי, לפעמים צריך רק קצת לרענן את השורות.  שני הצדדים משתתפים, כולם כל הזמן מרוויחים, והיום יום הופך לחוויה מרגשת. דרך משימות מצחיקות וקלילות בני הזוג רוכשים כלים להתנהלות זוגית מעצימה. דרך חוויה וגילויים משעשעים הזוגיות ומערכת היחסים הזוגית מקבלת בסיס חזק.

ערכת המשימה זוגיות – משחק ליום האהבה כוללת:

ספרון אישי שבתוכו יצרתי תהליך אישי המוקדש לכל אחד מכם – מסע הכרות מעמיק עם עצמך, 2 חבילות קלפים. אחת עבור כל אחד מבני הזוג. בכל חבילה ישנם 12 קלפים ועל כל קלף יש משימה + תובנה שמטרתן לחזק נקודה אחרת בקשר בינכם. ודף הוראות.

המשימה זוגיות – משחק ליום האהבה מתאים ומומלץ הן לזוגות שרק התחתנו כמתנת דרך צלחה, לזוגות בפרק השני שלהם ומתחתנים שוב, והן לזוגות ותיקים כעצירה להתרעננות. משחק מומלץ לוולנטיין ולטו באב.

המשחק פותח ע״י אולי לוי –  מאמנת אישית בכירה, מומחית בתקשורת מקדמת במערכות יחסים, מגשרת מוסמכת במשפחה, מרצה ומנחה קבוצות ומעגלי נשים. משחקים נוספים ליום האהבה

 

מידע נוסף

משקל 1 kg