משחק חברתי אריזה
סו דו יו משחק חברתי לכל המשפחה
סו דו יו משחק חברתי לכל המשפחה
סו דו יו משחק חברתי לכל המשפחה
משחק חברתי אריזה
סו דו יו משחק חברתי לכל המשפחה
סו דו יו משחק חברתי לכל המשפחה
סו דו יו משחק חברתי לכל המשפחה
Full Screen

סו דו יו משחק חברתי לכל המשפחה

139

משחק חברתי ומשפחתי להכרות, צחוק והנאה.

להכיר באמת אחד את השני מתוך כיף והנאה.

מעוצב בקופסא מהודרת ובו 165 קלפים מעוצבים וקוביית משחק ייחודית.

 

תיאור

סו דו יו משחק חברתי לכל המשפחה

סו דו יו משחק חברתי לכל המשפחה הוא משחק קופסה מהנה, שתורם לכל התכנסות משפחתית, לפעילות בקבוצות ולשיתוף פעולה. מטרת המשחק היא ליצור מרחב בו לומדים להכיר באמת אחד את השני מתוך כיף והנאה.

מטרת המשחק סו דו יו משחק חברתי לכל המשפחה:

מטרתו של המשחק הזה היא ליצור מרחב של הקשבה, מרחב בו אנו לומדים להכיר באמת אחד את השני תוך שילוב תחושות של כייף והנאה. דרך המשחק אפשר להכיר אחד את השני, לאהוב ליהנות מכל רגע. למשחק אין מגבלת משתתפים, ככל שיש משתתפים רבים יותר -ההנאה רבה יותר. מומלץ לארבעה משתתפים ויותר.

ערכת המשחק סו דו יו משחק חברתי לכל המשפחה כוללת : 150 קלפי שאלות ב-6 צבעים שונים – 25 קלפים מכל צבע, 15 קלפי פרגון. קוביית משחק ייחודית: קוביית משחק בעלת שש פאות בצבעים הזהים לצבעי הקלפים. כל פאה בקובייה מייצגת הוראת משחק שונה.

הוראות משחק: 

למשחק מצורף דף הוראות ובו שתי גרסאות משחק: גרסת משחק תחרותית ותוססת וגרסת משחק משפחתית, מרתקת. המשחק מיועד לגילאי 10 ומעלה. המשחק מעוצב בקופסא מהודרת ובו 165 קלפים מעוצבים וקוביית משחק ייחודית.

משחק זה הוא משחק חדש פרי פיתוחה של שני צוקרמן קדמי. גם לילדים צעירים יש גרסה יחודית להם סו דו יו גוניור

מדוע הקשבה חשובה?

הקשבה היא אחד ההיבטים של תקשורת בין-אישית, היא תהליך קוגניטיבי ורגשי, הכולל חיפוש משמעות והבנה. זהו תהליך של תשומת לב ומודעות, המכוונות אותנו לקבלת מידע מגּוון: שפה ומילים שנאמרות, אינטונציות, הססנות, שתיקות, מנחי גוף ומידע על מה שמעבר כגון רגשות, צרכים, משאלות. כמה אנשים שבאמת יודעים להקשיב אתם מכירים? אנשים משוועים להקשבה, רבים מוכנים לשלם במיטב כספם רק כדי שיקשיבו להם. אם תבדקו מי האנשים שאתם מרגישים מאוד נוח בסביבתם, כאלו שאתם אוהבים להיות איתם, בדרך כלל אלו יהיו אנשים בעלי יכולת הקשבה. מכיוון שהחיים מציבים בפנינו אתגרים רבים שמשותפים לסביבה החברתית שלנו. אנו מתמודדים עם קשיים בחיי היום יום, מול חברים, בני הזוג, משפחה ועוד. אחת הדרכים להתגבר על אתגרים אלו היא באמצעות שיתוף והקשבה. לאור התקשורת הווירטואלית – הקשרים האמיתיים כבר לא תופסים את אותו המקום בחיי האנשים.לכן, דווקא משחק הוא דרך מהנה, שבה החשיפות והתגליות החשובות ביותר נעשות בהיסח דעת, ומלוא תשומת הלב מוקדשת לאלמנט המגשר – המשחק.

מידע נוסף

משקל 1 kg
מספר משתתפים

ארבעה משתתפים ומעלה, טיפול פרטני או קבוצתי

מתאים לגילאים

לכל המשפחה, עשר ומעלה, קבוצות

פותח ע"י

ד"ר יוסי קדמי