נתת קיבלת

משחק ערכים לגיל הרך – נתת קיבלת

79

משחק קלפים המעודד התנהגות חיובית, מפתח אינטיליגנציה רגשית ועוד.

המשחק מיועד לכל המשפחה.

נָתַתָּ – קִבַּלְתָּ 
כְּכָל שֶׁנּוֹתְנִים יוֹתֵר, מְקַבְּלִים יוֹתֵר

 

כמות

תיאור

משחק ערכים לגיל הרך – נתת קיבלת

משחק ערכים לגיל הרך – נתת קיבלת הוא משחק רביעיות קצת אחר. זהו משחק קלפים המעודד התנהגות חיובית, מפתח אינטיליגנציה רגשית ועוד. המשחק מאפשר באמצעות דמויות מאוירות לשוחח על תכונות חיוביות כמו לעזור, לוותר, להתפשר, לשתף, לסלוח, לחכות בסבלנות, להתאמץ וגם תכונות שליליות אנושיות: ללעוג ,לשקר, לצעוק, לדאוג רק לעצמי, לקנא, לריב.

משחק ערכים לגיל הרך – נתת קיבלת, הוא משחק תחרותי מהנה, אבל בשונה הוא עוסק בערכים ותכונות ומאפשר לילדים לדון בתכונות כמו נתינה, אמירת אמת, קבלת האחר, חברות עזרה והקשבה וגם בלעג, מריבות ושקרים. המשחק מעודד התנהגות חיובית ומפתח מודעות לנתינה וקבלה. מתנה מושלמת וערכית לכל המשפחה.

המשחק לכל המשפחה – נתת קיבלת מיועד לכל המשפחה 4-2 משתתפים. מתאים לגילאי 6-99. המשחק מכיל שישים קלפים. במשחק יש עשר רביעיות אור, כל אחת מהן מייצגת ארבע תכונות טובות של ילדים וילדות. עשר קלפי החושך: לכל אחד מהילדים אשר מופיעים ברביעיות אור יש קלף אחד נוסף המייצג תכונה שלילית וחמש זוגות של קלפי נתת-קבלת.

המטרה של המשחק היא לצבור כמה שיותר רביעיות של תכונות והתנהגויות יפות, לאסוף זוגות של קלפי נתת קבלת ולהיפטר מקלפי התכונות וההתנהגויות הלא נעימות. בדרך משחקית, הילדים צוברים כמה שיותר תכונות חיוביות ונפטרים מהתכונות השליליות. אפשרויות משחק נוספות הן: שיחה ושיתוף, משחק הזיכרון, הפכים ועוד.

הוראות המשחק מצורפות לקלפים.

משחק ערכים לגיל הרך – נתת קיבלת הוא מתנה נפלאה לכל המשפחה, לימי הולדת, סיום שנה, מועדוניות, ספריות, בתי ספר, גנים ולמי לא בעצם.

 

להזמנות מרוכזות ולקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית אפשר לפנות במייל או להשאיר הודעה אצל הנציגה הוירטואלית.

ערכים מוגדרים כאידיאלים של אמונות והתנהגות שאנו משתדלים לחיות על פיהם. התפיסה היא שערכים הם אלה שמקדמים את הצמיחה האנושית. ערכים מוסריים הם מכלול של אידיאות התנהגותיות המשותפות לכלל האנושות וקשורות באופן הדוק עם מושגים של טוב ורע. ערכים נוספים קשורים בנושאים תרבותיים שונים ומתייחסים לכל תחומי החיים שלנו: בריאות, חברה, לאום, טכנולוגיה, ספורט, סביבה, תקשורת ועוד. ערכים אלה שואבים את כוחם מערכים מוסריים בסיסיים ומנחים את התנהגות האדם בחברה שבה הוא חי. טיפוח ערכים בגיל הרך הינו משמעותי לחברה בריאה ומייטיבה. להמשך קריאה.

משחקים נוספים לגיל הרך

מידע נוסף

מתאים לגילאים

3-120

מספר משתתפים

2-4 משתתפים

פיתוח המשחק

מיכל לאופר

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “משחק ערכים לגיל הרך – נתת קיבלת”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *