טנגרם מגנטי טנגרם לשיפור קשב וריכוז ראיה חזותית טנגרם  Imaginetik

טנגרם מגנטי לפיתוח חשיבה הנדסית ותפיסה מרחבית

79

טנגרם מגנטי לפיתוח חשיבה הנדסית ותפיסה מרחבית הוא משחק מגנטי חינוכי מעץ לפיתוח היצירתיות, החשיבה והתפיסה ההנדסית והמרחבית.

יוצר חווית למידה משמעותית. בכל כרטיס משחק מופיעה צורה המורכבת מ 7 חלקים, בוחרים כרטיס, מתבוננים בצורה ומרכיבים אותה. לכל כרטיס יש גם שלב אתגרי: מנסים להרכיב את הצורה רק על פי קווי המתאר החיצוניים (הצד האחורי/שחור של הכרטיס).

כמות

תיאור

טנגרם מגנטי לפיתוח חשיבה הנדסית ותפיסה מרחבית 

טנגרם מגנטי לפיתוח חשיבה הנדסית ותפיסה מרחבית הוא משחק מגנטי חינוכי מעץ לפיתוח היצירתיות, החשיבה והתפיסה ההנדסית והמרחבית. יוצר חווית למידה משמעותית. בכל כרטיס משחק מופיעה צורה המורכבת מ 7 חלקים, בוחרים כרטיס, מתבוננים בצורה ומרכיבים אותה. לכל כרטיס יש גם שלב אתגרי: מנסים להרכיב את הצורה רק על פי קווי המתאר החיצוניים (הצד האחורי/שחור של הכרטיס).

הסדרה הראשונה מבית Imaginetik מציעה ערכת טנגרם מגנטי אשר מפתחת חשיבה הנדסית ותפיסה מרחבית באמצעות זיהוי ואבחנה בין צורות הנדסיות ודוגמאות שונות, תורמת לפיתוח הדמיון, יכולת הריכוז והמיומנות בפתרון בעיות, משפרת אבחנה חזותית וקשר עין-יד.

בכל כרטיס משחק מופיעה צורה המורכבת מ-7 חלקים. בצד אחד של הכרטיס הצורה מופיעה עם קווי המתאר החיצוניים והפנימיים וכן הדוגמאות כפי שמופיעות על החלקים המגנטיים מעץ. בגב הכרטיס, מופיעה אותה צורה בשחור עם קווי המתאר החיצוניים בלבד.
בוחרים בכרטיס ומתבוננים בצורה שבחרנו. מנסים להרכיב את הצורה בעזרת 7 החלקים. לאחר שמצליחים להרכיב את הצורה, בוחרים בצורה אחרת וכך הלאה. יש להשתמש בכל 7 החלקים על מנת להרכיב את הצורה הנבחרת.
שלב אתגרי – מנסים להרכיב את הצורה רק על פי קווי המתאר החיצוניים (הצד השחור בכרטיס).
בנוסף ל 200 קלפי המשחק המסופקים ניתן ליצור אינספור צורות טנגרם שונות כיד הדמיון הטובה.

טנגרם מגנטי הוא פיתוח חדש של משחקים מגנטיים מעץ המעצימים את חווית המשחק בצבע, צורה וקנה מידה. המשחקים מבית Imaginetik מעודדים חשיבה ויצירתיות, יציאה מגבולות השולחן ואפשרות לשחק במרחב על קיר, ריצפה ובכל משטח מגנטי.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “טנגרם מגנטי לפיתוח חשיבה הנדסית ותפיסה מרחבית”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *