רגעים של קסם ערכת משחקים לזוגיות

359 323

מבצע!

יוצאים לשעת איכות זוגית ומוצאים את עצמכם מדברים על הילדים?

מחפשים על מה לדבר כדי לחזק את הזוגיות ולא ממש מוצאים?

כך תגבירו את האהבה והאינטימיות ביניכם

ותחזירו את הניצוץ לזוגיות שלכם בדרך של משחק והנאה!

המלאי אזל

תיאור

רגעים של קסם ערכת משחקים לזוגיות

רגעים של קסם ערכת משחקים לזוגיות היא ערכה הכוללת 4 משחקים מעולים ומהנים שיגבירו ויעמיקו את ההיכרות הפנימית שלכם ויחזקו את האינטימיות הרגשית ביניכם.

ביומיום העמוס שלנו, גם אתם בטח מרגישים שהשגרה שוחקת, אתכם ובטח את חיי הנישואין. אתם בקושי מוצאים זמן לעצמכם, שלא לדבר על זמן לזוגיות. אולי אתם אפילו יוצאים פעם בשבוע, אבל גם אז האוטומט הוא לדבר על היומיום השוטף, על העבודה והילדים. אתם מרגישים שגם אם טוב, יכול היה להיות טוב הרבה יותר, ואתם מתענגים על זכרונות טובים ועורגים לימים יפים יותר.

ואולי הכל זורם טוב, ועדיין, אתם רוצים להוסיף על הטוב הקיים, להעמיק את האהבה ולהעלות את רמת האינטימיות ביניכם, אבל לא יודעים איך לעשות את זה. אתם צריכים משהו אחר, שירענן את הקשר ויעלה אותו ואת רמת השיח והקרבה ביניכם.

תאור ארבעת המשחקים:

1. “משחק החיים” –  יהפוך את החיים שלכם למשחק מקרב. אחרי תשבו יחד ותבנו את הבסיס על פי הההוראות, תוכלו להפוך את היומיום שלכם ליפה הרבה יותר. המשחק הזה יבטיח ששניכם תרגישו שהשני חושב ועסוק בכם במהלך היום, על ידי מעשים קטנים – אך משמעותייים לכם, והאווירה תלך ותיעשה חיובית יותר ויותר.

2. “מכירים מקרוב” – משחק מהנה שכולל 88 שאלות-ב-8 כרטיסיות לפי קטגוריות – שקרוב לודאי שלא יצא לכם לשאול אחד את השני. במשחק הזה אתם בעצם בודקים עד כמה אתם מכירים אחד את השני…וכמובן מפתחים את ההיכרות עם בן הזוג ומעמיקים אותה. בשונה מקלפים שבהם האדם נדרש להגיד מה הוא מרגיש/חושב/רוצה, במשחק הזה, אתם אלו שעונים ומהמרים על התשובה שיתן האחר, וזה מה שהופך אותו למיוחד כל כך.
3. “בינינו” – משחק מאתגר שידרוש מכם נכונות לקבל דברים שלאו דווקא מסתדרים עם מה שחשבתם עד היום. ולכן מיועד לרגע של פתיחות. יתכן שתגלו דברים מפתיעים, חלקם אף פחות נעימים, אך בסופו של דבר יפתחו שיח מקדם שיגרום לקרבה מדרגה שניה. תוכלו לשחק בו פעם או יותר, בהפרשים של זמן.
וכדי שיהיה לכם ממש כיף לדבר על מה שעלה במשחק, הכנתי לכם משחק נלווה נוסף שיעזור להעביר את הרגשות החיוביים והשליליים אם צפו…
4.  “משחק מקדים” – המשחק שיעשה לכם את החופשה הזוגית/ יום הנישואין/ הערב הזוגי שארגנתם. משחק של ממש עם לוח, חיילים ו-50 כרטיסי משימות. חלקן מצחיקות חלקן מאתגרות אך כולן פותחות את הלבבות.

משחקים אלו נוסו במשך השנים וקיבלו פידבקים מעולים, מבוססים על נסיון וטכניקות מעולם הטיפול. תוכלו להגיע לעומקים שלא מגיעים אליהם בשגרה, גם לא בשיח מעמיק רגיל. תגלו דברים חדשים שיעזרו לכם להיטיב אחד עם השני ולקלוע בול לדברים שבן הזוג רוצה באמת.

משחקים נוספים לזוגות

מידע נוסף

משקל 1 kg

ייתכן ותאהב גם...