שרשרת נשכן לויסות חושי בחלל הפה

39

האם ילדך אוכל את השרוול? לועס את העיפרון? כוסס ציפורניים?

שרשרת נשכן לויסות חושי בחלל הפה הוא פתרון בטיחותי ויעיל כתחליף לצורך בלעיסה.

מגוון נשכנים בצורות שונות: דמעה, כריש, דגים, עוגיה, מלבן, נוצה, חד קרן, קריסטל ועוד.

ניתן להזמין בצבעים: תכלת/כחול, ורוד.

כמות

תיאור

שרשרת נשכן לויסות חושי בחלל הפה

שרשרת נשכן לויסות חושי בחלל הפה מיועדת לילדים המתמודדים עם קשיי ויסות חושי וזקוקים לגרייה אוראלית. הנשכן מגיע עם שרוך, כולל סוגר בטיחות הנפתח במשיכה.שרשרת הנשכן מהווה פתרון בטיחותי ויעיל ומאפשרת להחליף את החולצות הלעוסות והעפרונות במוצר מדליק וצבעוני, בצורות שונות. הילד יכול לענוד את השרשרת והיא מהווה עבורו תחליף זמין בשעות בהן זקוק ללעיסה. מחקרים מראים שהלעיסה עוזרת להרגעה ולהגברת הריכוז, ואצל ילדים עם בעיות ויסות חושי נראה שיפור לאחר לעיסה של נשכנים.

צורות הנשכנים:

דמעה, כריש, דגים, עוגיה, מלבן, נוצה, חד קרן, קריסטל ועוד. ניתן להזמין בצבעים: תכלת, כחול וורוד. הנשכן בטיחותי, יש לו טקסטורה נעימה במיוחד למגע והוא נטול חומרים רעילים ללא BPA .

מגוון שרשראות נשכן לויסות חושי
מגוון שרשראות נשכן לויסות חושי

קושי בויסות חושי בחלל הפה (אוראלי)

הפה מהווה מקור חשוב לבקרה, איזון ושליטה עצמית. שימוש מציצת אצבע הינה שכיחה כדרך להתמודדות עם רגעי עייפות ותסכול. כבר בסביבות גיל חודשיים אנחנו נחשפים להתעסקות של התינוקות עם הידיים בפה, אנחנו רואים הרבה ריור ואת החיפוש שלהם בנשיכת חפצים. תהליך זה הוא נורמטיבי והוא למעשה תהליך ארוך של הכנת חלל הפה והחניכיים. ככל שנספק חפצים שאותם ניתן לנשוך ולהרגיע את החניכיים, ככה נראה הקלה. אל לנו לשכוח כי לא ניתן לעצור את התהליך הכואב, וגם אין צורך לעצור אותו אלא להיות שם ולתת מרקמים שונים לנשיכה. ילדים לעיתים מוצצים או לועסים חפץ מעבר כגון: שמיכה אהובה, טיטול או בובת פרווה. התנהגות זו נורמלית במהלך השנים הראשונות של החיים. יתר על כן, גם כמבוגרים אנחנו מכניסים דברים לפה כדי לעזור לווסת את מערכת העצבים שלנו.

מחקרים מראים שהלעיסה עוזרת להרגעה ולהגברת הריכוז, ואצל ילדים עם בעיות ויסות חושי נראה שיפור לאחר לעיסה של נשכנים. אם לילד יש נטייה לנשוך חפצים, אפשר לנסות להפנות אותו לנשוך חלק מאותם אביזרים שמותאמים ומותרים להם ובכך להסיט את הצורך למשהו מבוקר וקביל יותר מנשיכת ילדים. נשכן לטיפול בקושי בויסות חושי בחלל הפה (גרייה אוראלית) הוא אביזר שמעורר את הגרייה החושית או מרגיע את הצורך החושי שהילד חש. אביזר זה הוא ממש גלגל הצלה עבור ילדים שמוצאים בשימוש בו תחליף הולם לצרכים שלהם ומשמש כאביזר טיפולי לקושי בעיבוד חושי.

אביזרים נוספים לטיפול בויסות חושי

מידע נוסף

משקל 1 kg
צורה

דמעה, דג, כריש, עוגיה, נוצה

צבע

תכלת, ורוד, צהוב, אפור