ערכת לוחות לתרגול כתיבה בכיף

69 62

מבצע!

חמשה לוחות לתרגול כתיבה של עברית, אנגלית ומספרים.

לוחות מחיקים דו צדדיים – בצד אחד לימוד ובצד שני תירגול.

כותבים מוחקים… כותבים מוחקים… לא צריך עוד דפים וחוברות… הסוף לניירת.

כמות

תיאור

ערכת לוחות לתרגול כתיבה בכיף

ערכת לוחות לתרגול כתיבה בכיף כוללת חמשה לוחות לתרגול כתיבה של עברית, אנגלית ומספרים.

ערכת לוחות לתרגול כתיבה בכיף מאפשרת תרגול כתיבה נכונה של אותיות הכתב, כאשר ההנחה היא שהילדים המגיעים לעבוד עם ערכה זו מתרגלים למעשה את פעולת הכתיבה. הלוחות אינם קשיחים ונוח לקחת אותם למסעדות, לבילוי עם המשפחה, לביקור אצל חברים, לתעסוקה חינוכית לילדים ולפעילות משותפת. הלוחות משמשים לתעסוקה חינוכית לילדים.

לוחות מחיקים דו צדדיים – בצד אחד לימוד ובצד שני תירגול מבית היוצר של familytime כותבים מוחקים… כותבים מוחקים… לא צריך עוד דפים וחוברות… הסוף לניירת.

הערכה כוללת חמישה לוחות בגודל A4: לוח אותיות כתב, לוח אותיות דפוס, לוח אנגלית דפוס, לוח אנגלית כתב ולוח מספרים.

כתיבה הינה משימה מורכבת שמערבת יכולות מוטוריות וכישורי חשיבה לא פשוטים. אף על פי שכיום החברה שלנו משתמשת יותר במקלדת מאשר בכתב היד, עדיין ממצאים ממחקרים שונים מוכיחים כי ילדים ומבוגרים שכותבים בכתב יד ולא באמצעות מכשיר טכנולוגי משפרים את היכולות הקוגנטיביות שלהם בצורה ניכרת, מפתחים את הדימיון ומשפרים את יכולת השינון והזיכרון שלהם.

נוסף לכך, יש לזכור כי ילד שמתקשה בכתיבה עלול לסבול מהערכה עצמית נמוכה והגישה שלו לבית הספר תהייה שלילית, דבר שישפיע בהכרח על המוטיבציה שלו ועל הישגיו העתידיים. בעזרת השיטות הבאות תוכלו לסייע לילדיכם לשפר את יכולת הכתיבה הידנית שלהם וללמוד כיצד לעשות זאת נכון, על מנת שיוכלו להמשיך ולעסוק בה גם בגיל מבוגר יותר וליהנות מהיתרונות שהיא מציעה לכל העוסק בה בכל מהלך חייהם. לכן חשוב לעודד ילדים לתרגל את הכתיבה. לוחות הכתיבה המוצעים הינם דרך מהנה לעשות זאת.

למוצרים נוספים לריפוי בעיסוק

מידע נוסף

משקל 1 kg