משחקים שבלב

המורה לאותיות קלפי הכנה לכיתה א

מבצע!
המורה לאותיות קלפי הכנה לכיתה א
המורה לאותיות קלפי הכנה לכיתה א
המורה לאותיות קלפי הכנה לכיתה א
המורה לאותיות קלפי הכנה לכיתה א
המורה לאותיות קלפי הכנה לכיתה א
המורה לאותיות קלפי הכנה לכיתה א
Full Screen

59 53

למה לקוחות קונים אצלנו?

  • ‏קנייה מאובטחת ושירות לקוחות מקצועי
  • מוניטין וניסיון של מעל 20 שנה
  • שירות משלוחים לכל הארץ
מוצרים איכותיים
משלוח מהיר
תשלום מאובטח

יש לך חברים שאוהבים לשחק? שתפ/י

קניה בטוחה

המורה לאותיות קלפי הכנה לכיתה א

המורה לאותיות קלפי הכנה לכיתה א  היא ערכה הכוללת שבעים ושניים כרטיסי לימוד. הכרטיסים רב פעמיים, צבעוניים ומציגים איורים מרהיבים ביופיים. מטרת הערכה היא לימוד האותיות בדרך נעימה, קלה, משחקית וידידותית.

המורה לאותיות קלפי הכנה לכיתה א היא ערכה שיכולה לתרום רבות להכנת הילד למעבר משמעותי זה. תהליך זה נעשה באמצעות כרטיסי לימוד שהוכנו בשילוב מורות דידקטיות ואנשי חינוך לפיתוח הסקרנות וליצירת תהליך למידה מהנה לילדים. בנוסף, ערכה זו תורמת להפנמת אסטרטגיות שייקלו על הילדים במהך תהליכי הלמידה ויבססו חוויות הצלחה מול קושי והתרגשות, רגשות שכיחים במעבר מהגן לכיתה א.

המורה לאותיות קלפי הכנה לכיתה א מכילה: 72 כרטיסים עבים במיוחד ומצופים למינציה + טוש מחיק.

המורה לאותיות קלפי הכנה לכיתה א הוא משחק חינוכי המיועד להורים ולאנשי חינוך העובדים עם ילדים שנמצאים בשלב המעבר מהגן לכיתה א.

חשיבות הכנת הילד לכיתה א

המעבר מהגן לבית הספר הוא משמעותי ביותר. לראשונה חווה הילד שיפוט והערכה רשמיים מצד החברה והוא נדרש לעמוד בסטנדרטים קשיחים. להורים יש תפקיד חשוב בהכנתו למעבר ובמסרים שהם משדרים לו על החוויה שהוא עומד לעבור. כל הורה רוצה שהילד שלו יצליח בבית הספר. כדי שילדים יצליחו בלימודים הם צריכים לפתח יכולות בסיסיות המיצגות את המוכנות שלו לכיתה א’. לקראת כיתה א’ ילדים מתחילים להבשיל לעבור מפעילות שהיא לרוב משחקית, למיומנויות של למידה מאורגנת יותר.

המעבר מהגן לכתה א’ הינו מעבר משמעותי, המעמיד את הילד וההורה בפני התמודדויות חדשות ומצריך שינוי והסתגלות. כדי לתמוך בתהליך זה וכדי לשפר את המיומנויות הנדרשות אצל הילד לקראת הכניסה לכיתה א’, תוכלו להעזר בהמורה לאותיות קלפי הכנה לכיתה א וכן למצוא עזרים נוספים להכנת הילד לכיתה א.

לאורך כל חיינו אנחנו חווים מעברים ושינויים, הן כמבוגרים והן כילדים. יש מעברים צפויים וידועים מראש כמו לידת ילד חדש במשפחה, מעבר מהגן לבית הספר וכדומה, ויש בלתי צפויים, כמו מחלה וגירושין של הורים. המילה מעבר מתארת שינוי ממצב אחד למשנהו. בכל מעבר קיימת תקופה של אי וודאות, שיש בה פוטנציאל לשיפור והתקדמות, אבל גם סיכון למשבר. במעברים התפתחותיים נורמטיביים מתרחש משבר טבעי בחיי הילד, שנובע מהפרת האיזון שהיה קיים עד כה. היכולת של הילד להתמודד עם המשבר הזה באופן יעיל, תלויה בבשלות ובמוכנות שלו.

משקל 1 kg

מידע חשוב

שעות פעילות
האתר לשרותכם 24/7
המשרד פתוח ימים א-ה בין השעות 9-16.
כתובתנו: הנורית 2/2 שדרות

אנחנו כאן בשבילך

יש לך שאלה?
אולי יש תשובות בעמוד שאלות ותשובות.
בכל מקרה נשמח גם לשמוע ממך בכל אחת מהדרכים הבאות:

שלחו לנו אימייל
תתקשרו אלינו
דברו איתנו בואטצאפ

עדין לא נרשמת למועדון הלקוחות שלנו?

מועדון הלקוחות של משחקים שבלב מאפשר לך לקבל לפני כולם עדכונים על משחקים ומוצרים חדשים.
מאמרים חדשים, מבצעים חמים והנחות מיוחדות השמורות אך ורק לחברי מועדון.

אנחנו מכבדים את פרטיותך ונשלח רק דברים שכיף לקבל.

טיפי עיצוב ובניית אתרים
error: תוכן האתר מוגן !!
דילוג לתוכן