משחקים שבלב

ערכת מתנה הכנה לכיתה א׳

בשעה טובה, הילד גדל ועוד רגע הוא יחל את לימודיו בכיתה א’.

ערכה זו נבנתה במיוחד עבורכם, הורים, בני משפחה וחברים, כדי ללוות את הילד בשלב מעבר חשוב זה.

ערכה מיוחדת הכוללת שמונה פריטים איכותיים:

מבצע!
ערכת מתנה הכנה לכיתה א׳
טיקיטק
לוחות לתרגול כתיבה אותיות ומספרים
תחפושאות
עפרוני העיפרון אחיזה נכונה ונוחה לכתיבה
מערכת שעות מגנטית לילדים ולנוער
הכנה לכיתה א׳ הספר מה יקרה אם
מכשיר קפיצי לחיזוק ואימון שרירים האצבעות
סט אביזרים למוטוריקה עדינה וחיזוק אצבעות
ערכת מתנה הכנה לכיתה א׳
טיקיטק
לוחות לתרגול כתיבה אותיות ומספרים
תחפושאות
עפרוני העיפרון אחיזה נכונה ונוחה לכתיבה
מערכת שעות מגנטית לילדים ולנוער
הכנה לכיתה א׳ הספר מה יקרה אם
מכשיר קפיצי לחיזוק ואימון שרירים האצבעות
סט אביזרים למוטוריקה עדינה וחיזוק אצבעות
Full Screen

439 395

בשעה טובה, הילד גדל ועוד רגע הוא יחל את לימודיו בכיתה א’.

ערכה זו נבנתה במיוחד עבורכם, הורים, בני משפחה וחברים, כדי ללוות את הילד בשלב מעבר חשוב זה.

ערכה מיוחדת הכוללת שמונה פריטים איכותיים:

למה לקוחות קונים אצלנו?

  • ‏קנייה מאובטחת ושירות לקוחות מקצועי
  • מוניטין וניסיון של מעל 20 שנה
  • שירות משלוחים לכל הארץ
מוצרים איכותיים
משלוח מהיר
תשלום מאובטח

יש לך חברים שאוהבים לשחק? שתפ/י

קניה בטוחה

ערכת מתנה הכנה לכיתה א׳

ערכת מתנה הכנה לכיתה א׳ היא ערכה איכותית ומיוחדת הכוללת ספר, משחקים ואביזרים שונים היוצרים יחד הכנה ומוכנות לבית הספר. בשעה טובה, הילד גדל ועוד רגע הוא יחל את לימודיו בכיתה א’. ערכה זו נבנתה במיוחד עבורכם, הורים, בני משפחה וחברים, כדי ללוות את הילד בשלב מעבר חשוב זה. לפניכם הסבר קצר על כל אחד מהפריטים שבערכה. לפירוט נרחב יותר, לחצו על כל לינק.

הספר מה יקרה אם – הכנה רגשית לכיתה א׳  באמצעות הספר ניתן לייצר בקלות שיחה עם הילדים ולשמוע מהם על המחשבות, הרגשות והחששות שלהם לקראת המעבר לכיתה א׳. בספר יש עשר שאלות שילדים שואלים לפני המעבר לכיתה א’ ותשובות מעודדות ומרגיעות בחרוזים.

תחפושאות משחק קופסא חינוכי וחוויתי ללימוד האותיות ופיתוח מיומנויות בסיסיות לרכישת הקריאה. במשחק האותיות מתחפשות למגוון חיות ותחפושות נוספות, בהתאמה מושלמת לצורתיהן וצליליהן, ובכך מסייעת להפנמה ולזיכרון טוב יותר של האותיות.

טיקטק ערכת התארגנות בוקר ערב ערכה מגניבה ויצירתית, שמלמדת ילדים התארגנות עצמאית בבוקר ובערב, ניהול זמן וסדר יום. היא פשוטה לשימוש, מזמינה וכיפית לילדים. בעזרת הערכה, הילדים שלכם ילמדו ויפנימו בצורה פשוטה כיצד לעמוד במשימות ההתארגנות של הבוקר והערב.

מערכת שעות מגנטית מערכת שעות צבעונית ומגניבה בה ניתן לרשום, להוסיף ולשנות את שיעורי ילדכם בבית הספר. מערכת השעות היא כלי שמטרתו לעזור לילדים ללמוד סדר וארגון באופן יצירתי ולעודד התנהגות אחראית ועצמאות.

ערכת אביזרים לחיזוק האצבעות כוללת שני  אביזרים לחיזוק האצבעות ולתרגול מוטוריקה עדינה. אביזר התנגדות מגומי לחיזוק האצבעות ומכשיר קפיצי לחיזוק ואימון שרירי האצבעות.

ערכת לוחות לכתיבה אותיות ומספרים כוללת שלושה לוחות מחיקים לתרגול כתיבה של עברית ומספרים. הלוחות אינם קשיחים ונוח לקחת אותם טיול, מסעדה, ביקורים משפחתיים וחברים. הלוחות משמשים לתעסוקה חינוכית מהנה לילדים.

עפרוני עפרון בעל מבנה מיוחד לאחיזה נוחה המסייעת לכתיבה נכונה. העפרון הייחודי הזה מלמד היכן למקם את האצבעות ומרגיל את היד לכתוב ברכות. העיפרון מומלץ במיוחד למוכנות לכתיבה ולכתיבה נכונה ללא מאמץ.

אחיזונים לאחיזת עיפרון נכונה חמישה אחיזונים בצבעים שונים.

הכניסה לכיתה א׳

הכניסה לכיתה א’ מלווה בהתרגשות של הילדים וההורים גם יחד. שלב זה טומן בחובו התחלה חדשה ופרידה ממקום בטוח ומוכר. המסגרת החדשה, בית הספר, מכילה מערכת כללים, מערכת שעות, שיעורי בית, ולמעשה מצפה מהילד להתאים את עצמו ולהסתגל לתנאים, להגיע להישגים ולהוכיח את יכולתו בתחומים שונים. המעבר מבית הספר לגן מאופיין בשינוי שאינו רק פיזי אלא למעשה מדובר באיכות שונה של מערכת, הן ברמת האינטימיות בה, והן באתגרים ובקשיים שניצבים בפני הילדים.

המעבר מהגן והכניסה לכיתה א’ היא שלב משמעותי מאוד בחיים וצעד חשוב בהתפתחות הילד וההורה. תהליכים חשובים אלו כרוכים בשינויים רבים עבור ילד. לכן, יש חשיבות לטקסיות וחגיגה של כל המשפחה בשלב מעבר זה. שלב זה יכול להוות הזדמנות לחיזוק המערכת המשפחתית שבכוחה לסייע בליווי תומך ומעצים את הילדים בקליטה ובהשתלבות במסגרת חדשה ועשויה לשמש אותם כמודל להתגברות בשינויים הבאים בחייהם. ערכת מתנה הכנה לכיתה א׳ היא ערכה היכולה לסמל תמיכה וחיזוק. 

מעברים וחשיבותם

מעברים מוגדרים כתהליך של שינוי צורה מאחת לשנייה, ממצבים, מפעילויות או ממקומות אחד לשני ובאים לידי ביטוי בדרך כלל, בשינויים פנימיים וחיצוניים המתייחסים ליחסים ותפקידים. החיים מלאים רגעים של מעברים, קטנים וגדולים, רגעים רגילים ונורמטיביים ורגעים יוצאים מן הכלל. התמודדות מוצלחת עם שלבי מעבר מתייחסת למגוון גורמים כמו: מזג הילד, רקע התפתחותי,  אופי הילד, סגנון החיים שלו, היכולת להתמודד עם פרידה, והאופן שבו ההורים מביעים את התמיכה שלהם בו. לכל אחד יש דרך שונה להתמודד ולהסתגל לשינויים ולמעברים. יש כאלו שמקבלים אותם בקלות, ויש שזקוקים לזמן או שמגיבים בעוצמה רגשית. לעיתים התגובה מתאחרת, כלומר בהתחלה נראה שהכול טוב ולאחר זמן מה, מפציע המשבר. יש ילדים שמגיבים בהתכנסות ויש כאלו שמבטאים את הקושי בהתנהגות מוחצנת.

לחוויות מעבר, הכרוכות בהסתגלות לשינויים, קיימת השפעה גם על התמודדויות ובמעברים נוספים בהמשך החיים. למרות שהתהליך שלב מעבר זה הוא מעבר טבעי שכל ילד אמור לעבור בשלב זה כצעד נוסף במסע לקראת האוטונומיה, כשבסופו של תהליך יהיה אדם העומד ברשות עצמו. למרות זאת, מעברים ושינויים עשויים לא אחת לעורר תחושות של חוסר וודאות, חוסר ביטחון במרחב הפיזי או החברתי, פחד, מתח ולחץ. לכן יש חשיבות רבה ביצירת תהליך חיובי למעבר של הילד. ערכת מתנה הכנה לכיתה א׳ מהווה הכנה רגשית, משלבת מיומנויות מוטוריות ומהווה מתנת אהבה ותמיכה.

משקל 1 kg

מידע חשוב

שעות פעילות
האתר לשרותכם 24/7
המשרד פתוח ימים א-ה בין השעות 9-16.
כתובתנו: הנורית 2/2 שדרות

אנחנו כאן בשבילך

יש לך שאלה?
אולי יש תשובות בעמוד שאלות ותשובות.
בכל מקרה נשמח גם לשמוע ממך בכל אחת מהדרכים הבאות:

שלחו לנו אימייל
תתקשרו אלינו
דברו איתנו בואטצאפ

עדין לא נרשמת למועדון הלקוחות שלנו?

מועדון הלקוחות של משחקים שבלב מאפשר לך לקבל לפני כולם עדכונים על משחקים ומוצרים חדשים.
מאמרים חדשים, מבצעים חמים והנחות מיוחדות השמורות אך ורק לחברי מועדון.

אנחנו מכבדים את פרטיותך ונשלח רק דברים שכיף לקבל.

טיפי עיצוב ובניית אתרים
error: תוכן האתר מוגן !!
דילוג לתוכן