קלפים חברתיים
משחק קלפים חברתי
כמוני משחק לילדים
משחק קלפים חברתי
קלפים חברתיים
משחק קלפים חברתי
כמוני משחק לילדים
משחק קלפים חברתי
Full Screen

משחק קלפים חברתי לילדים כמוני

69

משחק קלפים חברתי, המחבר בין כולנו וממחיש את היותנו חברה אחת- צבעונית, מאוחדת ושיוויונית.

המשחק כמוני הוא בעל ערך חברתי חשוב-העוסק במחבר בינינו ולא במפריד.

לעיתים למרות השוני (למראית עין) בינינו לבין אנשים אחרים, מסתבר שיש לנו המון דברים משותפים, בעיקר כאשר אנחנו לומדים להכיר אותם “מבפנים”.

המשחק מיועד לילדים וילדות החל מגיל 6 ומעלה

 

תיאור

משחק קלפים חברתי לילדים כמוני

משחק קלפים חברתי לילדים כמוני הוא משחק המחבר בין כולם וממחיש את היותנו חברה אחת, צבעונית, מאוחדת ושיוויונית. לעיתים למרות השוני (למראית עין) בינינו לבין אנשים אחרים, מסתבר שיש לנו המון דברים משותפים, כאשר אנחנו לומדים להכיר אותם מבפנים. כמוני, שונים או דומים, כולנו שווים. המשחק כמוני הוא בעל ערך חברתי חשוב העוסק במחבר בינינו ולא במפריד.

המשחק כולל בתוכו את הפסיפס החברתי הישראלי ועל המשחקים בו יש להרכיב חברויות בין דמויות המשחק על בסיס נתונים פנימיים וזאת למרות השוני (למראית עין) בין הדמויות. במהלך המשחק נפגוש בדמויות של ילדים וילדות המגיעים מתרבויות שונות וממקומות שונים, ונצליח לחבר בניהם באמצעות עולמם הפנימי. בנוסף לכך, במשחק יוכלו הילדים (באמצעות קלף מיוחד) לצרף עצמם כדמות במשחק.

המשחק מיועד לילדים וילדות החל מגיל 6 ומעלה. מטרת המשחק: למצוא את המכנה המשותף המחבר בין דמויות המשחק, ולהשלים סדרות של חברויות נעימות. כאשר תצליחו להרכיב חברות של 5 ילדים וילדות שיש ביניהם לפחות מכנה משותף זהה אחד, תנצחו במשחק. בנוסף, תוכלו להיות בעצמכם דמות במשחק בעזרת קלף מיוחד.

קופסאת המשחק מכילה:
– 32 קלפי כמוני דמויות
– קלף כמוני מיוחד – גם אני משתתף במשחק
– קלף הוראות משחק

במשחק תפגשו את מונה מדלית אל כרמל, ואת סמי מיפו, ואת טניה מקרית שמונה שנולדה ברוסיה, את שחר מבאר שבע שנולד מאתיופיה ועוד מהפסיפס החברתי של המדינה שלנו.

המשחק פותח על ידי יהלי רון. משחקים נוספים לכל המשפחה

מידע נוסף

משקל 1 kg
מספר משתתפים

2-6

מתאים לגילאים

6-12, הגיל הרך