קלפי אימון לערכים משחק מה שחשוב ערכים קלפים פתוחים משחק מה שחשוב ערכים משחק מה שחשוב ערכים - גמישות משחק מה שחשוב - סבלנות משחק ערכים בשפות שונות

מה שחשוב משחק ערכים – קלפי אימון לערכים

159

קלפי אימון לארגונים, לבתי ספר, לזוגיות, להורות ומשפחה

איך יודעים מהי הבחירה הנכונה לי?
איך לנהל דיאלוג אמיתי ותהליך של בחירה וויתור?
איך נהפוך את הערכים שבחרנו להתנהלות היום יומית שלנו?

משחק פשוט וידידותי ומכיל מאה ושישים קלפים המציגים רשימה של מגוון ערכים.

משחק חכם, פשוט ומהנה, משדרג כל מפגש אימוני וטיפולי.

כמות

תיאור

מה שחשוב משחק ערכים – קלפי אימון לערכים

מה שחשוב משחק ערכים – קלפי אימון לערכים משחק פשוט וידידותי ומכיל מאה ושישים קלפים המציגים רשימה מגוונת של ערכים חשובים. עם התקדמות המשחק, הערכים החשובים ביותר עולים על פני השטח ומאפשרים לכל אחד מפגש אמיתי ועמוק ופותחים זוויות ראיה רבות אל המהות האישית של כל אחד. הקלפים הינם כלי, המאפשר מרחב דרכו מתקיים דיאלוג.

מטרת מה שחשוב משחק ערכים – קלפי אימון לערכים היא לאפשר דיאלוג כנה, משותף וחוויתי על מה באמת חשוב ברגע זה, לאפשר להקשיב ולהפנים את מה שחשוב באמת לי, לך ולנו, לדעת לבחור בין אפשרויות השונות ולהפוך את הבחירה שלנו להתנהלות יום יומית. באמצעות הקלפים נזהה את הערכים שלנו, האם וכיצד הם באים לידי ביטוי בחיינו, נבחן האם אנו חיים על פי ערכים אלו ואיך ניתן להשיג את המטרות שלנו בקלות, אם וכאשר נפעל בהתאם לערכים אלו.

מה שחשוב משחק ערכים – קלפי אימון לערכים מתאימים לאנשי מקצוע, לארגונים, לבתי ספר, לגננות חובה, לזוגיות, להורות ולמשפחה.המשחק מתאים לעבודה אישית וקבוצתית, קלפי האימון יכולים לשמש גם כשי קלאסי לחגים, ליום המשפחה, ליום האהבה, ליום הולדת, לבני ולבנות מצווה. . זהו משחק מתנה לכל אדם החשוב לך, כי מה שחשוב זה להיות מאושרים בחיים, בזוגיות, בהורות, בקריירה ועוד.

ערכת המשחק כוללת קלפי ערכים וחוברת הדרכה.

ערכים

ערכים הם אמות מידה התנהגותיים אידאליים המבוססים על השקפות עולם ביחס לשאלות של צדק, מוסר, אמת, אסתטיקה ותמות נוספות. הערכים קובעים מה נכון וראוי בחברה מסוימת. ובמילים אחרות, איך נכון וראוי להתנהג בחברה.

תהליך הסוציאליזציה – החיברות הוא התהליך שבו האדם לומד את ערכיי התרבות והתקופה שבה הוא חי ואת הצורך והחובה לפעול על פיהם. כאשר אדם מפר ערך חברתי מסויים לרוב מצופה ממנו להפגין חרטה על מעשיו. כמו כן, החברה עשויה לנקוט בענישה כלפי אנשים המפרים ערכים בעלי חשיבות לחברה, ולתגמל אנשים התורמים לערכים אלו.

לחצו כאן לסרטון הנפשה על המשחק  “מה שחשוב – משחק ערכים”

קלפי אימון לערכים פותח ע”י פרופ’ שמעון דולן ואבישי לנדאו

לחצו כאן לבנק ערכים וספר ערכים

מידע נוסף

מספר משתתפים

אישי או קבוצתי

פיתוח המשחק

פרופ' שמעון דולן ואבישי לנדאו

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “מה שחשוב משחק ערכים – קלפי אימון לערכים”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *