לימוד אנגלית באמצעות משחק קלפים

99

לימוד באמצעות משחק מובנה, מהנה ומהיר להכרת האותיות באנגלית ומתאים לילדים שלומדים את ה ABC.

המשחק מגיע עם חוברת הדרכה: “10 דרכים לשחק סטינג”. בחוברת ההפעלה תמצאו 10 פעילויות בדרגות קושי עולות.

הפעילויות הראשונות נועדו לתת בסיס וידע, ברמות המתקדמות הפעילויות הופכות למשחקים מתוחכמים ומאתגרים.

המלאי אזל

תיאור

לימוד אנגלית באמצעות משחק קלפים

לימוד אנגלית באמצעות משחק קלפים – STING. לימוד באמצעות משחק מובנה, מהנה ומהיר להכרת האותיות באנגלית ומתאים לילדים שלומדים את ה ABC.
המשחק מגיע עם חוברת הדרכה: “10 דרכים לשחק סטינג”. בחוברת ההפעלה תמצאו 10 פעילויות בדרגות קושי עולות. הפעילויות הראשונות נועדו לתת בסיס וידע, ברמות המתקדמות הפעילויות הופכות למשחקים מתוחכמים ומאתגרים.

ערכת הקלפים כוללת בתוכה שלוש חפיסות של קלפים: 26 קלפי אותיות גדולות, 26 קלפי אותיות קטנות, 26 קלפי תמונות, תמונה תואמת כל אות.

ילדים בכל הגילאים (וכמובן גם מבוגרים) נהנים לשחק במשחקים שהם כיפיים, מאתגרים ומציעים שעות ארוכות של בידור והנאה. למרות שהאינטרנט מציע מגוון אין סופי של קטעי וידאו ומשחקים אינטרנטיים מדהימים באיכותם, אין תחליף לחוויה שיש בה אינטראקציה אמיתית בין הורים לילדיהם, מורים לתלמידיהם ובין חברים, בעיקר כאשר המשחק בעל ערך חינוכי אמיתי.

רוב הילדים, גם אם הם לא מודעים לכך מחפשים את הקשר הישיר והבלתי אמצעי עם הקרובים להם ומשחק הוא ערוץ נפלא ליצירה, חיזוק ועידוד קשר שכזה ומנגד, קשר נעים ומכיל הוא המקום הטוב ביותר ללמידה משמעותית- תהליך מקסים, מעין “מעגל קסמים”.

מידע נוסף

פיתוח המשחק

ברנדה ליברמן ואלין מרציאנו

מתאים לגילאים

כל גיל שבו לומדים את ה-ABC

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “לימוד אנגלית באמצעות משחק קלפים”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *