99 דרכים להכיר – קלפי היכרות

169

משחק קלפים מקורי ושובר שגרה שמפעיל את הדימיון והסקרנות, שובר את הקרח ומוסיף הנאה, עניין וכיף.

בחפיסה יש 99 השאלות שמעירות ופותחות שיח קצת אחר – כזה שהשיחה הרגילה בדר”כ לא מגיעה אליו.

המשחק מעלה הרבה חיוכים ונותן עוד כלי לשתף, להכיר, לגלות דברים חדשים ולצחוק ביחד.

המלאי אזל

תיאור

99 דרכים להכיר – קלפי היכרות

99 דרכים להכיר – קלפי היכרות הוא משחק קלפים מקורי ושובר שגרה שמפעיל את הדימיון והסקרנות, שובר את הקרח ומוסיף טוויסט, עניין וכיף. בחפיסה יש 99 השאלות שמעירות ופותחות שיח קצת אחר – כזה שהשיחה הרגילה בדר”כ לא מגיעה אליו. השאלות מציפות רגעים מיוחדים מהעבר שלנו, מזכירות לנו מי אנחנו ומי האנשים שסביבנו. המשחק מעלה הרבה חיוכים ונותן עוד כלי לשתף, להכיר, לגלות דברים חדשים ולצחוק ביחד.

99 דרכים להכיר – קלפי היכרות מתאים ל:

המשחק מתאים לזוגות בדייט הראשון או בדייט ה-99 שלהם, לערבי גיבוש, מפגשים עם חברים, קבוצות, ארוחות שישי וחגים, ובעצם, כל מפגש חברתי שבא לכם להכניס בו קצת יותר עניין וכיף, לשבור שגרה ולגלות דברים חדשים על החברים שלכם. המשחק מיועד ל”ילדים גדולים” (18+), מכיוון שצריך קצת ניסיון בחיים כדי לענות על השאלות שעל גבי הקלפים. 99 דרכים להכיר – קלפי היכרות מתאים לשני משתתפים ומעלה.

איך משחקים ב99 דרכים להכיר – קלפי היכרות?

מערבבים את הקלפים, כל משתתף בתורו לוקח קלף מהחפיסה ועונה על השאלה שעל גבי הקלף. המשחק נגמר כשבא לכם לעצור, לעשות הפסקה או אם גיליתם קצת יותר מדי.

להיכרויות ודייט ראשון: המשחק שובר את מנהג “ראיונות עבודה” בדייטים והופך את הדייט לקליל, זורם ומעניין. המשחק קומפקטי ונוח כך שתוכלו לקחת אותו איתכם לבר, פיקניק או סתם טיול.

לזוגות ותיקים: המשחק מחבר ומקרב בין בני הזוג, מקלף עוד שכבות, חושף דברים חדשים שאולי לא ידעתם אחד על השנייה ומעלה הרבה זיכרונות נוסטלגיים. קחו אותו איתכם לטיסות ארוכות, לחופשה טרופית או לערב רומנטי ואינטימי בבית.

למפגשים עם חברים או לערבי גיבוש : המשחק נותן טוויסט מרענן למפגשים עם חברים חדשים או ישנים, שובר את הקרח, משחרר את האוירה ופותח שיח מצחיק, קליל ושונה – פעילות מקורית ושוברת שגרה.

לקבוצות וסדנאות: השאלות מחממות ומקלילות את האוירה ואת חווית ההכרות הראשונית ומאפשרות לכל המשתתפים להיות חלק פעיל. השאלות אינטואיטיביות, מסקרנות ונותנות עוד כלי כדי להכיר, להתחבר ולצחוק יחד.

99 דרכים להכיר – קלפי היכרות פותח על ידי רווית דהן. משחקים נוספים וקלפים לזוגות אפשר לרכוש בקישור.

 

 

מידע נוסף

משקל 1 kg