קובי קוביית החוויות משחק מגנטי

300

קוביית משחק שפותחה כדי לאפשר לילדים לחקור ולהביע את רגשותיהם במרחב בטוח

ומעודדת גם את אלו שמתקשים לדבר, לשתף ולחלוק את הרגשות והמחשבות החבויים בתוכם מתוך הנאה ויצירתיות.

כמות

תיאור

קובי קוביית החוויות

קובי קוביית החוויות משחק מגנטי הוא כלי טיפולי יחודי, מיוחד וחדשני, המזמין ומאפשר שיח פתוח ומעניק הזדמנות לילד לחקור, להבין ולשתף רגשות, תחושות וחוויות בדרך מקורית ויצירתית. הקובייה תורמת לחיזוק התקשורת הבין אישית, יחסי חברות, קרבה משפחתית ושיתוף רגשות שונים. כמו כן, היא מזמן שיח בעקבות מצבים שונים.
קובי קוביית החוויות, אודות למבנה ולתכנון החוויתי שלה, מעודדת צחוק, דיאלוג ושיח, שיתוף והבעה של מגוון רגשות וכל זאת בשילוב תרגול גישה חיובית לרגשות לא נעימים או מאתגרים. קובי קוביית החוויות מעשירה את ארגז הכלים הטיפולי ומאפשרת התבוננות ויזואלית לתוככי נפשו של הילד וחוויותיו. יתכן מפגש עם תכנים מאתגרים, חשיפה של רגשות, דילמות וטראומות שהודחקו. כל זאת, במרחב משחק מהנה, מאפשר פתח לדיאלוג מחזק ומרפא סביב מרחב משחקי ומשחק מהנה עם הילד. בעזרת העבודה עם קובי, המטפל יוכל לסייע לילד שבטיפולו, לזהות, להכיר, לנתח, ולהבין את הרגשות, התחושות, החלומות והחששות שעולים אצל הילד עצמ,ו וגם במערכות היחסים עם המשפחה, החברים והסביבה.

 לדברי מפתחת הקובייה, אתי אשכנזי, “ילדים כמו גם מבוגרים, מנתחים מצבים מנקודת מבטם הסובייקטיבית. קובי, קוביית החוויות פותחה כדי לאפשר לילדים לחקור ולהביע את רגשותיהם במרחב בטוח ובידיעה שיש מקום ורשות לביטוי הרצונות והצרכים שלהם”. ובמילים אחרות: ילדים לרוב אוהבים שמשוחחים איתם. קובי קוביית החוויות תעודד גם את אלו שמתקשים לדבר, לשתף ולחלוק את הרגשות והמחשבות החבויים בתוכם, מתוך הנאה ויצירתיות.

קובי קוביית החוויות משחק מגנטי כולל:

  • קופסת משחק מעץ
  • קוביית עץ מתמגנטת
  • מראה
  • טוש מחיק
  • 12 קלפי סיטואציה מגנטים
  • 48 קלפים מגנטים של הבעות פנים

למי מתאימה קובי קוביית החוויות

קוביית החוויות מיועדת למטפלים, יועצים, מנהלים ואנשי חינוך ככלי טיפולי המאפשר שיח פתוח ומעניק לילד הזדמנות לשתף ברגשותיו, מחשבותיו ותחושותיו, בדרך מקורית ויצירתית. קובי מעשירה את ארגז הכלים הטיפולי ומאפשרת הסתכלות על תהליכים בחיי הילד. לאחר שהילד בורר אירוע מעולמו האישי הוא בוחר במגוון דרכים, להביע את תחושותיו, רגשותיו ומחשבותיו סביב אותו אירוע. קובי עוזרת לפגוש תכנים חבויים ולגעת ברגשות, דילמות וטראומות שהודחקו ויוצרת מרחב משחק מהנה לדיאלוג.

קובי קוביית החוויות מתאימה לגנננות ומורות שמחפשות דרך להגיע לקשר טוב יותר עם הילדים. קובי קוביית החוויות נותנת במה לילדים עוזרת לראות אותם ולהכיר אותם יותר לעומק. דיאלוג כזה בונה ומחזק את האמון ואת הקשר.

קובי קוביית החוויות מומלצת גם להורים שרוצים לתת לילדים שלהם חווית יחד מיוחדת. כמה דקות עם קובי נותנות לכם ולילדיכם במה אמיתית לספר ולשתף בחיי היומיום. זו הזדמנות לשמוע על החוויות, המחשבות, הרגשות…

 קובי קוביית החוויות משחק מגנטי פותחה על ידי אתי אשכנזי. למשחקים טיפוליים נוספים.

מידע נוסף

משקל 1 kg