משחק CBT רגשות ברביעיות לזיהוי רגשות
משחק CBT רגשות ברביעיות לזיהוי רגשות
Full Screen

משחק CBT רגשות ברביעיות לזיהוי רגשות

109

משחק רגשות ברביעיות כולל  56 קלפים מאוירים ומורכב מעשר רביעיות של רגשות.

תשע רביעיות הכוללות ארבע רגשות דומים זה לזה ורביעייה של רגשות מנוגדים.

המשחק מיועד לשניים עד ארבעה שחקנים ומפתח אינטיליגנציה רגשית וחברתית.

למה לקוחות קונים אצלנו?

  • ‏קנייה מאובטחת ושירות לקוחות מקצועי
  • מוניטין וניסיון של מעל 20 שנה
  • שירות משלוחים לכל הארץ
מוצרים איכותיים
משלוח מהיר
תשלום מאובטח

יש לך חברים שאוהבים לשחק? שתפ/י

קניה בטוחה

משחק CBT רגשות ברביעיות לזיהוי רגשות

משחק CBT רגשות ברביעיות לזיהוי רגשות כולל חמישים ושישה קלפים מאוירים ומורכב מעשר רביעיות של רגשות: תשע רביעיות הכוללות ארבע רגשות דומים זה לזה ורביעייה של רגשות מנוגדים. המשחק מיועד לשניים עד ארבעה שחקנים.

מטרת המשחק CBT רגשות ברביעיות היא להרחיב, לזהות, להעשיר ולפתח מודעות לטווח רגשות הכללי והאישי של כל ילד וילד, כולל רגשות הפוכים ומנוגדים. בכך, המשחק מפתח אינטיליגנציה רגשית וחברתית. מחקרים מראים כי ילדים ואנשים שמיטיבים לזהות רגשות נמצאו פתוחים יותר, סקרנים יותר, מצפוניים יותר ואמפטיים יותר.

הנחיות למשחק CBT רגשות ברביעיות לזיהוי רגשות:

מערבבים את הקלפים, מחלקים לכל שחקן 4 קלפים ואת שאר הקלפים מניחים במרכז השולחן כשהפנים כלפי מטה. קיבעו את סדר השחקנים. כל שחקן בתורו פונה אל אחד המשתתפים ושואל אותו אם יש לו קלף להשלמת סדרה שיש לו לפחות קלף אחד ממנה. היה והתשובה חיובית הקלף עובר לרשות השחקן השואל שיכול להמשיך ולבקש קלפים  גם ממשתתפים נוספים.  היה ואין בידו, השחקן לוקח קלף מהקופה והתור עובר לשחקן הבא.

מי שמצליח להשיג רביעייה שלמה, מציג את הסדרה ליתר השחקנים ומניח אותה לידו. כל סידרה שלמה מקבלת נקודה. כאשר שחקן מצליח להשיג רביעייה של הפכים הוא מקבל עליה ניקוד כפול, כלומר 2 נקודות. המנצח הוא מי שהצליח להשיג הכי הרבה נקודות.

קלפים לזיהוי רגשות

ישנם 16 קלפים מאוירים של חיות עם הבעות רגשיות. ההתייחסות לקלפי הרגשות משתנה ותלויה במטרה שהמשתתפים רוצים להשיג: במידה ורוצים לבחון את הרגש הנוכחי, יש לבחור קלף שמייצג את הרגש שמרגישים כעת, אפשר לצרף זאת למשפט: עכשיו אני מרגיש ולהציג את הקלף הנבחר. אם יש ילדים נוספים בקבוצה, הם יכולים לנסות ולנחש באיזה רגש מדובר.

ניתן לבחור גם קלף שמייצג את הרגש הנוכחי, את הרגש שהרגשנו באירוע מסוים, או שנרצה להרגיש בהמשך. ניתן גם לדרג קלפים שנעימים יותר ונעימים פחות. אפשר לבחור קלף ולבחון איך אני מרגיש כלפי הרגש שמיוצג בקלף . לדוגמא: אני כועס על עצמי כשאני מקנא. במצב כזה אפשר גם לבחור שני קלפים ולהניח אותם  אחד על גבי השני.

האפשרויות ללמידת זיהוי רגשות רבות ומגוונות. אפשר גם לתת לילד להמציא הוראות משלו ולנהוג על פיהם.

פותח ע”י שלי זאנטקרן

משחק CBT נוסף

משקל 1 kg