משחקים שבלב

קלפים לאימון ומודעות עצמית Refresh

קלפי משחק לאימון ומודעות עצמית-

קלפי משחק לאימון ומודעות עצמית Refresh הם אחד מתוך סדרת משחקים, שמתחדשת כל שנה.

עוד כלי פורץ דרך להתפתחות אישית ועסקית מבית Points of You™.

מבצע!
קלפים לאימון ומודעות עצמית – Refresh
refresh-1
Points of You
קלפים לאימון ומודעות עצמית – Refresh
קלפים לאימון ומודעות עצמית – Refresh
refresh-1
Points of You
קלפים לאימון ומודעות עצמית – Refresh
Full Screen

119 107

קלפי משחק לאימון ומודעות עצמית-

קלפי משחק לאימון ומודעות עצמית Refresh הם אחד מתוך סדרת משחקים, שמתחדשת כל שנה.

עוד כלי פורץ דרך להתפתחות אישית ועסקית מבית Points of You™.

המלאי אזל

למה לקוחות קונים אצלנו?

  • ‏קנייה מאובטחת ושירות לקוחות מקצועי
  • מוניטין וניסיון של מעל 20 שנה
  • שירות משלוחים לכל הארץ
מוצרים איכותיים
משלוח מהיר
תשלום מאובטח

יש לך חברים שאוהבים לשחק? שתפ/י

קניה בטוחה

קלפים לאימון ומודעות עצמית Refresh

קלפים לאימון ומודעות עצמית Refresh הוא מסע של התבוננות והשראה עם 13 נושאים חדשים. זהו סוג של מיני משחק אימון. לכל נושא קלף, ולצד כל קלף מופיעים תכנים שדרכם נוכל לקבל נקודות מבט נוספות, ו-4 מפות תהליכים חדשות דרכן נתבונן על נושאים משמעותיים בחיינו.

קלפים לאימון ומודעות עצמית Refresh מזמינים אותנו להיפגש עם עצמנו ועם הקרובים לנו ממקום פתוח וכנה יותר. זוהי הזדמנות לעשות Refresh למחשבות שלנו, למבט שלנו, לנשמה שלנו… ולעסוק בנושאים החשובים ביותר בחיינו בדרך פשוטה, קלילה ומהנה ויחד עם זאת מעצימה ופורצת דרך. הקלפים והתכנים החדשים משתלבים בטבעיות עם משחקי Points of You™ וכך מרחיבים ומרעננים גם אותם.

ערכת הקלפים לאימון ומודעות עצמית – Refresh כוללת קלפים, מפת אימון, חוברת צבעונית המציעה סיפורים, ציטטות ושאלות על כל נושא.

קיימות שתי אפשרויות לעבודה עם קלפי המשחק:
– כשהחבילה הפוכה ולא רואים את הקלפים – קלפים סמויים.
– כשהחבילה פתוחה ופרושה והקלפים גלויים.
שתי האפשרויות לעבודה עם הקלפים יוצרות דינאמיקה מאוד מעניינת ומשיגות, בסופו של דבר, את אותה מטרה, אולם לכל אפשרות יתרונות וחסרונות:

יתרונות עבודה עם קלפים גלויים:

מניעת התנגדויות: הבחירה הסמויה עלולה לגרום להרבה אנשים, בדרך כלל אלו המאופיינים בחשיבה לוגית או אלו הצריכים להרגיש שהם בשליטה, להתנגדות מאוד גדולה שתגרור קושי בשיתוף פעולה עם התהליך. כאשר הקלפים גלויים אנו מראש מנטרלים את ההתנגדות ואת החשש מהלא נודע.

בחירה מודעת: כשחבילת הקלפים גלויה המשתתף למעשה בוחר את תוכן הקלף איתו הוא רוצה לעבוד. מהלך הבחירה המודעת הוא תהליך מרתק המאפשר התבוננות בעצם הבחירה והשאלות שעולות סביב הבחירה המודעת של הקלף מאפשרות דיאלוג פורה. מומלץ להעלות שאלות כמו: האם אנו בוחרים קלף לפי מה שנוח לנו? האם הבחירה היא לפי המילה או לפי התמונה שעל הקלף? האם הצבעוניות של הקלף גם שיחקה תפקיד בבחירה?

חסרונות: 

זמן: למרות שלכאורה מדובר בעניין טכני, בחירה גלויה גוזלת הרבה יותר זמן כי המשתתפים עורכים שיקולים ומתלבטים באיזה קלף לבחור. עבודה עם קלפים גלויים מתאימה לסיטואציות בהן פקטור הזמן לא מהווה מגבלה.

מודעות אוטומטית: תהליך הבחירה הגלויה נעשה מתוך מקום תודעתי מוכר וידוע, ובדרך כלל לא מאפשר לסוגיות שלא נמצאות בהכרה ובאוטומט שלנו לצוף על פני השטח.

יתרונות עבודה עם קלפים סמויים:

שחרור שליטה: כאשר הקלפים אינם חשופים הבחירה היא אקראית, ולכן ברוב המקרים, הקלף שהמשתתף שולף מחבילת קלפים סמויה הוא לאו דווקא הקלף בו היה בוחר אילו החבילה הייתה גלויה. עקרון האקראיות מאפשר שחרור מהשליטה שנגזרת מבחירה גלויה ומפגיש את המשתתף עם מקומות פחות מוכרים ומודעים המאפשרים לו להיפתח לנקודות מבט נוספות על חייו, שלא נמצאות בטווח הראיה שלו.
בחירה אקראית של קלפים מציפה ברוב הפעמים את הנושא האמיתי שנמצא מתחת לפני השטח ומחכה להתגלות. היא מוציאה משמשתתפים תגובות חזקות ומפתיעות לפעמים את כדי פריצה בבכי או בצחוק מתגלגל. הבחירה הסמויה הרבה פעמים יוצרת תחושה מפתיעה ואפילו “מיסטית” של – ” אני לא מאמין שזה הקלף שיצא לי. זה מתאים לי בול!”

חסרונות:

ישנם אנשים שעבורם פעולה אקראית מתנגשת עם הנטייה הלוגית שלהם, ועל כן היא עלולה לעורר התנגדויות. כאשר נוצרת התנגדות על עצם בחירת הקלף, המשתתף עלול להיחסם ולהסגר ובכך פספסנו את כל הפוטנציאל הגלום בעבודה עם המשתתף.

קלפים נוספים לאימון

משקל 1 kg

מידע חשוב

שעות פעילות
האתר לשרותכם 24/7
המשרד פתוח ימים א-ה בין השעות 9-16.
כתובתנו: הנורית 2/2 שדרות

אנחנו כאן בשבילך

יש לך שאלה?
אולי יש תשובות בעמוד שאלות ותשובות.
בכל מקרה נשמח גם לשמוע ממך בכל אחת מהדרכים הבאות:

שלחו לנו אימייל
תתקשרו אלינו
דברו איתנו בואטצאפ

עדין לא נרשמת למועדון הלקוחות שלנו?

מועדון הלקוחות של משחקים שבלב מאפשר לך לקבל לפני כולם עדכונים על משחקים ומוצרים חדשים.
מאמרים חדשים, מבצעים חמים והנחות מיוחדות השמורות אך ורק לחברי מועדון.

אנחנו מכבדים את פרטיותך ונשלח רק דברים שכיף לקבל.

טיפי עיצוב ובניית אתרים
error: תוכן האתר מוגן !!
דילוג לתוכן