מודל הקוביה – קלפים למיקוד עסקי

259

מארץ מומלץ לבעלי עסקים וכן למאמנים ולמטפלים, על מנת שיוכלו לחדד את העסק שלהם ביתר קלות, וכך לגדול ולהביא ערך גדול הרבה יותר ללקוחותיהם.

 

כמות

תיאור

מודל הקוביה – קלפים למיקוד עסקי

מודל הקוביה – קלפים למיקוד עסקי הם כלי עבודה פרקטי המאפשר לנתח בדיוק רב היכן נמצא האדם הנעזר בו מבחינה תודעתית, בהקשר העסקי, כיום וביחס למוצר או לשירות שהוא מציע. הקלפים מארגנים בצורה מוחשית שאלות מדויקות המקיפות את כל נקודות המבט על השוק. שאלות אשר מניעות את המשתתפים להעמיק את היכולת לדייק תכנית עסקית שיישומה יבטיח שיפור בתוצאות וגידול במכירות.

כל בעל עסק יודע כי פיתוח מוצר או שירות בעסק הוא משימה מורכבת הדורשת לא רק מיומנות מקצועית אלא תודעה עסקית רחבה הנוגעת לתחומים רבים: הבנת צרכי השוק, מעקב אחרי מתחרים, פילוח לקוחות, בניית תכנית פעולה ועוד. השימוש בכלי העבודה של מודל הקוביה מקל על ביצוע מלאכה זו.

כל שצריך לעשות הוא לבחור מוצר או שירות שעליו יבצע המשתמש את תהליך הניתוח ולעבוד עם הקלפים המכילים את השאלות צעד צעד בהתאם להנחיות המופיעות במחברת. בתום התהליך תתקבל תמונת מצב מתוארכת ומתועדת המתארת בדיוק מה בעל העסק יודע ובקיא ומה עוד נדרש להשלים על מנת להביא להצלחתו.

מודל הקוביה – קלפים למיקוד עסקי הוא מארץ מומלץ לבעלי עסקים מכל סוג וכן למאמנים ולמטפלים, על מנת שיוכלו לחדד את העסק שלהם ביתר קלות, וכך לגדול ולהביא ערך גדול הרבה יותר ללקוחותיהם.

מודל הקוביה – קלפים למיקוד עסקי מכיל:

  • 26 קלפים של שאלות למיקוד עסקי 
  • מחברת לסיכום ידע ולמיקוד עסקי
  • מארז קופסה בצורת מודל הקוביה
  • שובר הטבה לקורסים הפרונטלים והדיגיטלים של מודל הקוביה

לקוחות מספרים:

זכיתי להיות בין הראשונים שהתוודעו למודל הקוביה. חודש לתוך תהליך עבודה ולמידה בעזרת קלפי המיקוד, כבר פיתחתי מאפס מוצר חדש שלא היה לי כמותו קודם- חי, נושם ומלא אופי. מדבר את השפה הייחודית שלי. המוצר הזה הזניק את העסק באחת ולגבהים שלא העזתי לצפות להם! בימים אלה, אני נמצאת בעיצומו של תהליך פיתוח לוגיסטי, כדי להתאים מחדש את התשתית לכמות הביקושים ההולכת וגדלה .מנטורים עסקיים יש הרבה, מודל יעיל ומקיף כמו הקוביה יש רק אחד”. אפרת מוריס, בעלים קייטרינג מ. מוריס

 היזמת ומפתחת המודל: אביטל אריכא. בעלים של חברת הלל הפקות, יוצרת, מאמנת עסקית ומרצה ותיקה המתמחה בהפקת מוצרי-תוכן.

 

משחקים נוספים לארגונים 

מידע נוסף

משקל 1 kg