יחסים ערכת קלפים טיפוליים למאמנים יחסים ערכת קלפים טיפוליים למאמנים יחסים ערכת קלפים טיפוליים למאמנים יחסים ערכת קלפים טיפוליים למאמנים יחסים ערכת קלפים טיפוליים למאמנים יחסים ערכת קלפים טיפוליים למאמנים יחסים ערכת קלפים טיפוליים למאמנים

יחסים ערכת קלפים טיפוליים למאמנים

259

ערכת קלפים ייחודית למטפלים ולמאמנים.

הערכה מתמקדת ועוסקת כולה ביחסים ובסיטואציות התנהגותיות ורגשיות.

התמונות שעל הקלפים הן של בעלי חיים, אינטרקציה בין בעלי החיים, אינטרקציה בין בעלי חיים ובני אדם.

הערכה כתובה הן בשפה העברית והן בשפה הערבית.

כמות

תיאור

יחסים ערכת קלפים טיפוליים למאמנים

יחסים ערכת קלפים טיפוליים למאמנים היא ערכת קלפים המסייעת לנווט את מערכות היחסים שבחיינו למקומות הנכונים לנו ולקיים תהליכים מיטיביים בעזרתם. יחסים היא ערכת קלפים ייחודית המהווה גם כלי משמעותי למטפלים וגם כלי עזר לעבודת מודעות עצמית לכל אדם. התמונות המופיעות בערכה צולמו מעולם בעלי החיים ומראות את בעלי החיים ואת האינטרקציה בין בעלי החיים ובני האדם. הערכה מתמקדת ועוסקת כולה במערכות יחסים ובסיטואציות התנהגותיות ורגשיות.

ערכת הקלפים נוגעת בשאלות מהותיות שאינן נשאלות ביום יום, שאלות המעודדות אצלנו את החשיבה ומעלות המודעות כמו גם מאפשרות הכרות עמקה עם עצמנו בדרך חווייתית ומעשירה. הקלפים מזמינים לשיח על החוויות היומיומיות שיש לנו, בני האדם, בכל מעגלי החיים. לא אחת אנחנו מתבוננים על מצבים וסיטואציות בחיינו בדרך קוטבית. באמצעות העבודה עם הקלפים, מתרחבת המודעות, ומתאפשרת היציאה מהקוטביות וכן לראות את האלטרנטיבות וההזדמנויות שנמצאות וקיימות בכל רגע בחיים.

הקלפים מיועדים למטפלים ולמאמנים, לעבודה פרטנית,זוגית וקבוצתית. הקלפים מעודדים יצירתיות ותעוזה מחשבתית ומשמשים כלי אימוני וטיפולי לנושאים כמו: תקשורת בינאישית, קשרים, אמון, הורות, דימוי עצמי, עיבוד רגשי לחוויות שונות.

ערכת הקלפים מומלצת לאנשי טיפול, חינוך, אימון, ייעוץ, הדרכה, המעוניינים להרחיב את רפרטואר הכלים הטיפוליים והאימונים בעבודתם ורוצים לשלב בה עומק, חדשנות ויצירתיות. הערכה מתאימה לטיפול, אימון ועבודה במסגרת טיפול משפחתי . כמו כן, ערכת הקלפים הטיפוליים למאמנים נבחנה ונמצאה ראויה לקבל את תו התוכן של מכון אדלר.

הערכה כתובה הן בשפה העברית והן בשפה הערבית.

ערכת הקלפים הטיפוליים פותחה ע”י דגנית יערי ומעיין טל. תמונות חדשות ומרהיבות צולמו ע”י צלם מקצועי: רן מורן.

יחסים וקשרים בין אישיים

יחסים וקשרים בין-אישיים לרוב כרוכים ברמה מסוימת של תלות הדדית. אנשים במערכת יחסים נוטים להשפיע זה על זה, לחלוק את מחשבותיהם ורגשותיהם במידה זו או אחרת, ולעסוק בפעילויות משותפות. קשרים בין אישיים טורמים לתחושת השייכות שלנו לחברה ותומכים בהתפתחות האישית שלנו. קלפים טיפוליים במרחב האימוני יכול לתרום רבות ליצירת הקשר הראשוני ולעידוד פתיחות בקרב המתקשים בכך.

משחק נוסף בנושא מערכות יחסים

מידע נוסף

משקל 1 kg

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

היה הראשון לכתוב סקירה “יחסים ערכת קלפים טיפוליים למאמנים”

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *