ארבע ההסכמות קלפים לקאוצ’ינג וקלפי אימון

128

חפיסת קלפים מיוחדת המכילה 48 קלפים באיורים מרהיבים.

האיורים מבוססים על ספרו רב המכר של דון מיגל רואיס-ארבע ההסכמות ומהווים ערכת קלפים לקאוצ’ינג.

הקלפים מציעים קווי התנהגות פשוט להשגת עוצמה, חופש אישי ואושר אמיתי.

כמות

תיאור

ארבע ההסכמות קלפים לקאוצ’ינג וקלפי אימון

ארבע ההסכמות קלפים לקאוצ’ינג וקלפי אימון היא חפיסת קלפים מיוחדת המכילה 48 קלפים באיורים מרהיבים. האיורים מבוססים על ספרו רב המכר של דון מיגל רואיס-ארבע ההסכמות ומהווים ערכת קלפים לקאוצ’ינג. הקלפים מציעים קווי התנהגות פשוטים להשגת עוצמה, חופש אישי ואושר אמיתי. הקלפים לקאוצ’ינג מסייעים לשנות את החיים באמצעות חיבור אל המודעות והתבונה של העצמי הגבוה שלכם.

ארבע ההסכמות קלפים לקאוצ’ינג מתייחסים לכל אחת מארבע ההסכמות:

  1. שמרו על טוהר המילה
  2. אל תיקחו שום דבר באופן אישי
  3. אל תניחו הנחות
  4. עשו תמיד כמיטב יכולתכם.

בתהליך של הבנה אישית ותודעה עצמית עלינו להסכים לקחת הסכמות אלו על עצמינו, להתאמן בלבצע אותן ובכך להגיע לתובנות של חופש, ובעיקר לצעוד בדרך אל האושר.

קלפי ארבע ההסכמות לדוגמא:

“כאשר אתם שומעים דעה ומאמינים בה, אתם עושים הסכם, והוא הופך לחלק ממערכת האמונות שלכם. הדבר היחיד שבכוחו לבטל את ההסכם הזה הוא הסכם חדש המבוסס על אמת. רק האמת בכוחה לשחרר אתכם.”

“כאשר אתם מסרבים לקחת דברים באופן אישי, אתם נמנעים מהרבה מפח נפש בחייכם. רגשות הכעס, הקנאה – ואפילו העצב – פשוט ייעלמו מחייכם אם לא תיקחו דברים באופן אישי.”

דון מיגואל רואיס נולד למשפחה של מרפאים והתחנך באזור הכפרי של מקסיקו על ידי אם שהיתה קוראנדרה (מרפאה) וסב שהיה נגואל (שמאן). המשפחה ציפתה לכך שמיגואל יאמץ את המורשת המשפחתית בת מאות השנים של הריפוי וההוראה, ויעביר הלאה את הידע האזוטרי הטולטקי. במקום, בהשפעת החיים המודרניים, בחר מיגואל ללמוד בבית הספר לרפואה ולהפוך לרופא מנתח.

תאונת דרכים שינתה את חייו. בשעה מאוחרת באחד הלילות בשלהי שנת 1970, התעורר לפתע לאחר שנרדם על ההגה בשעת נהיגה. בו ברגע התנגשה המכונית במהירות בקיר בטון. דון מיגואל זוכר שהיה מחוץ לגופו הגשמי כאשר משך את שני חבריו למקום מבטחים. מזועזע מן החוויה, החל בחקירה-עצמית אינטנסיבית. הוא התמסר לרכישת בקיאות בחכמה העתיקה של האבות הקדמונים, ולמד אצל שמאן רב-עוצמה במדבר מקסיקו. סבו, שכבר נפטר, המשיך ללמד אותו בחלומותיו.

על פי המסורת של הטולטקית, הנגואל מנחה את האדם לעבר החופש האישי. דון מיגואל רואיס הוא נגואל משושלת אביר העיט, ומקדיש את חייו לשיתוף הידע שרכש על התורות של הטולטקים הקדומים.

דון מיגואל רואיס מגלה בדרך יצירתית, באמצעות ארבע ההסכמות קלפים לקאוצ’ינג  את מקור האמונות המגבילות הגוזלות מאיתנו את השמחה ויוצרת סבל מיותר. ארבע ההסכמות, המושתתים על החוכמה הטולטקית העתיקה, מעניקים קוד צופן רב-עוצמה של כללי התנהגות אשר יכולים להפוך במהירות את חיינו לחוויה של עוצמה, חופש, חיבור לאושר אמיתי ולאהבה.

 

מידע נוסף

משקל 1 kg