מבצע!
 מערכות יחסים קלפי טיפול בערבית العلاقات
Kathy Watad
 מערכות יחסים קלפי טיפול בערבית العلاقات
 מערכות יחסים קלפי טיפול בערבית العلاقات
Kathy Watad
 מערכות יחסים קלפי טיפול בערבית العلاقات
Full Screen

מערכות יחסים קלפי טיפול בערבית العلاقات

219 186

קלפים מאויירים המתארים מגוון רחב של מערכות יחסים במשפחה, בין חברים ובחיים.

הקלפים מאפשרים שיח בלתי אמצעי על רגשות, חוויות מצבים ותובנות.

קלפים טיפוליים בערבית

תיאור

מערכות יחסים קלפי טיפול בערבית العلاقات

מערכות יחסים קלפי טיפול בערבית Relationships العلاقات הם קלפים מאויירים המתארים מגוון רחב של יחסים במשפחה, בין חברים ובחיים. הקלפים מאפשרים שיח בלתי אמצעי על רגשות, חוויות מצבים ותובנות. האיורים שבערכת הקלפים מרשימים ועשירים מאוד.

במהלך חיינו אנו מנהלים מגוון אדיר של אינטראקציות חברתיות ומערכות יחסים. החל מהילדות, דרך ההתבגרות, הצבא והלימודים וכמובן שבעבודה ובחיים הפרטיים. ניהול מערכות היחסים בחיינו, לאורך שנים, הוא דבר שמצריך השקעה מתמשכת ודינאמית של שני הצדדים והן מעוררות רגשות שונים, זכרונות מתוקים וכאובים. כאב של היכולת להשתתף ולאלף ולפרוק סביב מערכות יחסים בחיינו ולחזק את המודעות העצמית ואת היכולת להבין את עצמנו ולהבין אחרים.

מערכות יחסים בריאות הן זכות מולדת לכל אחד ואחת מאתנו. הן הדרך המדויקת ביותר שיש לאדם לצמוח ולהתפתח. הן למעשה מראות מלוטשות, החושפות את הדפוסים העמוקים והלא מודעים שלי, את מערכת היחסים שלי עם עצמי, באופן הברור ביותר. קלפי טיפול בערבית العلاقات היא ערכה המזמינה אותנו לפגוש פנים אל פנים את מערכת היחסים בה אנו חיים עם עצמנו, להיות מודעים להלך הרוח הקיים בנו, דרכו אנו חווים ויוצרים מערכות יחסים.

מערכות יחסים טומנים בחובם קשרים חברתיים בין שני אנשים או יותר. יחסים אלו בדרך כלל כרוכים ברמה מסוימת של תלות הדדית. אנשים שנמצאים בקשר חברתי נוטים להשפיע זה על זה, לחלוק את מחשבותיהם ורגשותיהם ולעסוק בפעילויות משותפות.  קשרים חברתיים יכולים להיווצר בין שני אנשים או במסגרת של קבוצה חברתית. קשרים אישיים ויחסים בינאישיים נוצרים לאורך חייו של האדם בהתאם להתפתחות החברתית ולכישורים החברתיים שלו.

العلاقات

رسومات مؤثرة وغنية جدا تعرض وتعكس علاقات مختلفة في حياتنا. علاقات تثير لدينا مشاعر مختلفة, ذكريات حلوة وممكن مؤلمة.. ترقع من القدرة على المشاركة والتعير والتفريغ حول علاقات في حياتنا وتقوي الوعي الذاتي والقدرة على فهم أنفسنا وفهم الآخرين.

מערכות יחסים קלפי טיפול בערבית Relationships العلاقات היא ערכת קלפים למטפלים שפותחה על ידי ד״ר קטי ותד. קלפים טיפוליים נוספים בשפה הערבית

מידע נוסף

משקל 1 kg