אודות משחקים שבלב

אודות משחקים שבלב

משחקים שבלב היא מיזם חדשני לפיתוח, ייצור ושווק של משחקים טיפוליים וקלפים טיפוליים לאנשי מקצוע מתחום הטיפול, החינוך, להורים ולמשפחות.

המשחקים הטיפוליים והקלפים הטיפוליים מהווים ארגז כלים יצירתי לפיתוח מיומנויות תקשורת, כישורי חיים, אינטליגנציה רגשית והבנה חברתית.

המשחקים הטיפוליים והקלפים הטיפוליים פותחו מתוך הבנה והכרה בצורך ההולך וגובר, בכלים חדשים של תקשורת מקרבת, רגישה ואמיתית, ובדרך חדשה של שיח מלב אל לב. דרך ההנאה שבמשחק, נוצר תהליך ספונטני של למידה ושל הפנמת ערכים כגון: חשיבה חיובית, הקשבה, סבלנות, כנות, חברות, העצמה ועוד.

משחקים שבלב משמשים כמשחקים טיפוליים לאנשי מקצוע מהתחום הטיפולי והחינוכי וכמשחקים חברתיים לבילוי איכותי משפחתי. משחק טיפולי הוא משחק המאפשר התערבויות טיפוליות, חשיפה רגשית ומקום להבעה ותקשורת ויוצר מרחב טיפולי בטוח ומוגן בעבודה הקבוצתית והטיפולית.

משחקים שבלב הוא מיזם אשר מייצר שינוי בר קיימא ומשפיע חברתית על קהלים רבים: ילדים בסיכון, אנשי מקצוע והמגזר הערבי. ראיית הטוב בכל מצב ובכל אדם הם ערכים הבאים לידי ביטוי בכל אחד משלבי המשחק ומוסיפים רובד נוסף של למידה ספונטנית והתנסות ייחודית. הצבעוניות הססגונית ואופיים הערכי והחוויתי, מושכים את העין והלב ומוסיפים נופך של איכות וייחודיות למשחק, להנאה, ללמידה ולשיתוף הפעולה.

סוגי המשחקים הקיימים באתר משחקים שבלב:

למי מיועדים המשחקים?

לכל אדם המעוניין להעמיק את הקשר עם רגשותיו ועם עולמו הפנימי.
פסיכולוגים •עובדים סוציאליים •מרפאות בעיסוק• קלינאיות תקשורת• מטפלים מתחומים שונים.
אנשי הוראה וחינוך • מנחי קבוצות • יועצים ארגוניים• מאמנים
הורים המעוניינים לרכוש כלים ולהעמיק את הקשר עם ילדיהם.

משחקים שבלב מציעה בנוסף:

את המשחקים יוצרים: טל זכרין ושותפים/ות נוספים/ות.

טל, עובדת סוציאלית- MSW, מטפלת מומחית בטראומה- SEP, מנחה קבוצות וצוותים מקצועיים מתחום הטיפול, הרווחה והחינוך.
טל זכרין משחקים שבלב

סרטון אודות משחקים שבלב משחקים טיפוליים